Endgame XM1 nasıldır?

Bence sen XM1 araştırırsan görürsün neden en iyi seçimlerden birisi olduğunu. Ekstra sunduğu hiçbir şey yok Pulsefire pro modelinin. Paracord kablo, ptfe mouse ayakları ve hafiflik gibi.
Zaten dedim, Endgame markasını hiç duymadım diye. Bu kadar pahalıysa vardır bir hikmet. Bence Viper da alabilir bütçesini zorlamadan.

Zaten dedim, endgame markasını hiç duymadım diye. Bu kadar pahalıysa vardır bir hikmet. Bence Viper'da alabilir bütçesini zorlamadan.

Endgame markasını duymamanız normal çünkü 1 tane fare çıkardılar sadece. Aslında dediğiniz kadar pahalı da değil yurtdışında 60 dolar fakat Türkiye'de 700 TL'den başlıyor. O yüzden Viper seçeceğim sanırım. 700 TL biraz aşar beni :)

Claw için pek uygun bir fare olmadığını söylüyorlar şeklinden dolayı eğer imkanın varsa attığım fareyi alman daha iyi olacaktır.
Razer viper aldım. Ne yalan söyleyeyim mükemmel bir fareydi. Hissiyat vs. olsun fakat rattle sıkıntısı çıktı. Bundan dolayı iade ettim. Sanırım biraz daha biriktirip xm1 alacağım.

Razer viper aldım. Ne yalan söyleyeyim mükemmel bir fareydi. Hissiyat vs. olsun fakat rattle sıkıntısı çıktı. Bundan dolayı iade ettim. Sanırım biraz daha biriktirip xm1 alacağım.
Endgame Gear XM1 v2 kullanıyorum çok memnunum fiyatı biraz pahalı ancak ben performansına bayıldım daha önce Steelseries Rival 300, 700, 710, Zowie EC2-B, EC2 (2020), S2 ve Razer Deathadder V2 kullandım. Logitech G Pro wireless (denedim elime oturmadı aktif olarak XM1 kullanıyordum XM1in konforuna alışmış olmalıyım herhalde :D ) Son olarak XM1r piyasaya çıktı almayı planlıyorum eğer alırsam kendi xm1 v2 modelini satabilirim garantili ürün 👍 Beyaz model

Endgame Gear XM1 V2 kullanıyorum çok memnunum fiyatı biraz pahalı ancak ben performansına bayıldım daha önce SteelSeries Rival 300, 700, 710, Zowie EC2-b, EC2 (2020), S2 ve Razer DeathAdder V2 kullandım. Logitech G PRO Wireless (denedim elime oturmadı aktif olarak XM1 kullanıyordum XM1'in konforuna alışmış olmalıyım herhalde :D ) son olarak XM1r piyasaya çıktı almayı planlıyorum eğer alırsam kendi XM1 V2 modelini satabilirim garantili ürün 👍 beyaz model.

Fareyi claw olarak kullanıyorsanız bu fareyede bakmanızı öneririm ama paracord kablo takmak isteyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı