Endgame XM2WE alınır mı?

Emiko7

Hectopat
Makaleler
1
Endgame XM2we garantiye kim bakıyor? Alınır mı? Bu bütçe civarlarında maksimum 2 bin olmak üzere başka öneriniz var mı?

Alınabilir ayrıca Pulsar x2 bu modele de bakılabilir.

https://shop.connectgame.com.tr/products/x2-kablosuz-gaming-mouse-si̇yah-sinirli-sayida-on-si̇pari̇s

Fare çok güzel fakat satıcı firmanın kullanıcı yorumları kötü. Garantisini düşünüyorsanız bunu da göz önünde bulundurun.

Kendim Lamzu Atlantis kullanıyorum. Performans olarak kesinlikle öneririm ama onun da garantisine YBM bilgisayar diye bir yer bakıyor. Sanırım satıcı firma wraithesports un asıl adı. Bilindik bir yer değil yani garantisi. Bu açıdan baktığınızda bu fiyat farkını verip Lamzu almak mantıklı mı tartışılır. Aradaki farkı anlamıyorsunuz çünkü. Atlantis de çok kaliteli mouse, XM2we de. Hangisi içinize sinerse onu alın.

Kendim Lamzu atlantis kullanıyorum. Performans olarak kesinlikle öneririm ama onun da garantisine ybm bilgisayar diye bir yer bakıyor. Sanırım satıcı firma wraithesports un asıl adı. Bilindik bir yer değil yani garantisi. Bu açıdan baktığınızda bu fiyat farkını verip Lamzu almak mantıklı mı tartışılır? Aradaki farkı anlamıyorsunuz çünkü. Atlantis de çok kaliteli mouse, XM2we de. Hangisi içinize sinerse onu alın.

Hocam biraz daha bekleyip Viper V2 Pro almaya karar verdim elimde DeathAdder V2 var zaten. Böyle bilinmedik yerlerden ne alsam hep sorun yaşadım bu zamana kadar. Garantisi iyi bir yer olsaydı XM2we alacaktım ama garantisi yüzünden vazgeçtim. Teşekkür ederim yardımlarınız için.

Rica ederim. V2 pro da çok güzel tercih, üzmez sizi. 10 gün önce 2250 liraya satılmıştı incehesapta. Yine o fiyatlara denk getirebilirseniz çok güzel olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı