Endgame Gear XM2WE alınır mı?

rapperz

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Selam dostlar. Glorious alacaktım fakat son dönemde herkes bu mouseyi önermiş ve tercih etmiş. Palm Grip şeklinde tutuyorum mouseyi. Bu tutuşa göre uygun mu? FPS ağırlıklı oyunlar oynuyorum, öneriyor musunuz?

Tam olarak da Palm sayılmaz ama Palm ile Fingertip arasında bir şey. 1500-2000TL arasında bir bütçem var.

Palm grip için bu ikisini önerebilirim.

Glorious Model D düşünüyordum fakat hem model O hem de model D için olumsuz yorumları çok okudum, tereddütte kaldım.

Öncelikle ilk önerim Pulsar xlite, x2 ye yakın bir faredir. Sonra eğer elin küçükse model D. Açıkçası o bütçeye ben Pulsar x2 de düşünebilirdim, claw/palm arası bir fare. Riske girip önersem mi bilemedim eğer rahat edemezsen vebalini üstlenmeyeyim ama çok iyi faredir. Bir de Demoshark m3 var bir de 3395 sensör, Kalih gm 0.8 kullanıyor. 1200 lira olması lazım. Tüm ürünleri connectgameden alabilirsin sanırım orada bulunuyorlardı.

Connectgame güvenilir mi dostlar? Herhangi bir olayda iletişim konusunda sıkıntı yaşar mıyım?

İletişime geçmede sıkıntı yok, maillara bir günde dönüyorlar ancak genelde iade kısmında zorluk çıkarabiliyorlar. Öyle olursa da tüketici heyetine başvurulup çözülür. Fare olaraksa model d wireless aslında çok iyidir palm için, tuşları kailh 8.0 olduğu için normal model O ve D'den daha sorunsuz, güncellenmiş bir faredir. Yapı kaltiesi de kenarlarını çok bastırınca ses çıkarması dışında iyidir ki bu da çok zorlarsanız olur. Katana da donanım olarak aynı denebilir kendisiyle ve bana daha tatlı gelmiştir hep, ancak model d elime daha iyi oturduğundan onu kullanırdım tekrar alsam. Ha bir de xm2we kesin alınır hele finger tip için güzel olur gayet. Yukarıdaki iki fareden de bir iki sınıf üstün bir faredir. Benim anlamadığım finger tip ile palm tamamen ayrı tutuşlar, ikisini aynı anda nasıl yapıyorsunuz...

Geri
Yukarı