Endonezyalı birisi WhatsApp'tan mesaj attı

@Silinen üye merhabalar az önce bu sorunu bende yaşadım normalde engellediğinde mesajlar silinmez kalır ama ben engellediğim an mesajlar silindi açıkçası korkuyorum yani numaramı nasıl buldu diye sizin için bir sorun teşkil etti mi şikayet etmeli miyiz?

Aynısı annemin başına geldi, bıyıklı Endonezya'lı bir abla Türkiye'ye geleceğim Bakan bey vs yazmişti. Hakan bey olmadıgımızı belirtim ve özür diledi daha da bir şey yapmadi.

WhatsApp'ta +62 yani Endonezya'nın telefon kodu olan biri bana mesaj attı. Hem görsel hem de uzun bir makale attı ama okumadan engelledim. Biraz baktığımda başında seni uzun zamandır görmüyorum gibi bir şey yazıyordu. Kim bu? Sapık mı, dolandırıcı falan mı? Resmi indirmeyi denedim, çok uzun sürdü o yüzden iptal ettim.

Zamanında bana da çok garip sormuşlardı hayır normalde para falan isterler bu adam bana yasa dışı kedi çiftliği kurmuşsunuz vergi borcunuz birikmiş lütfen ödeyiniz diye aradı sonra saçma saçma kelimeler ile büyü yapmaya başladı bende dalga geçip kapattım.

Sadece bu ülkeden değil, birçok ülkeden son günlerde alakasız bir şekilde durduk yere mesaj arama geliyor. İnsan şaşırıyor ne alaka diyor. Tam bir rezalet ya. Birini kafana göre böyle aramak, mesaj atmak tacizdir. Ahlaksızlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı