WhatsApp'tan tanınmayan Amerika numarası Türkçe mesaj attı

tanakasuna

Kilopat
+1 kodlu Amerika numarası Whatsapp'tan bana "Merhaba, tanakasuna ile mi görüşüyorum? dedi. Tanakasuna yazan yere gerçek hayattaki ismimi koyun. Adım herkese açık olduğu için adımı görüp sorması normal ancak bir tık tırstım. Arkadaşım olması mümkün değil. Link atarsa asla tıklamayacağım zaten linklere tıklamam çünkü phishing yani oltalama yapıyorlar ve bilgileri çalıyorlar. Başına gelen oldu mu? Hiçbir siteye kayıt vs. olmadım nasıl buldular numaramı acaba.

+1 kodlu Amerika numarası Whatsapp'tan bana "Merhaba, tanakasuna ile mi görüşüyorum? dedi. Tanakasuna yazan yere gerçek hayattaki ismimi koyun. Adım herkese açık olduğu için adımı görüp sorması normal ancak bir tık tırstım. Arkadaşım olması mümkün değil. Link atarsa asla tıklamayacağım zaten linklere tıklamam çünkü phishing yani oltalama yapıyorlar ve bilgileri çalıyorlar. Başına gelen oldu mu? Hiçbir siteye kayıt vs. olmadım nasıl buldular numaramı acaba.
Troll falan olmasın , çoğunlukla rastgele numaralardan yapıyorlar

Muhtemelen bir arkadaşınız sanal wa numarası ile şaka yapıyordur. Engelleyin gitsin.

Istediğin telefon numarasını alabildiğin yerler var sanırım .Aylik kira bedeli alıyorlar. Arkadaşım da vardi oradan biliyorum.

"Tanakasuana deme lazım olur" de ve devam ettir. Şaka bir yana olayın aslını öğrenmeye çalış. Veri toplamaya çalışıyorsa engelle geç.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı