Birisi abimi WhatsApp'tan tehdit etmiş

Abinizin gerçekten çıplak fotoğrafı yoksa bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum hocam. Panelciler yapmıştır bana da sms bomb göndermişlerdi 2-3 defa.

Birisi abimi tehdit etmiş WhatsApp'tan. Demişki 3 bin TL vermezsen çıplak fotolarını yayarım sülaleni tanıyorum demiş. Sonra da anneme de mesaj atmış. Galiba mesajları da silmiş abim polise giderim deyince. Bu durumda ne yapmamız lazım?

Dostum aynı olay benim başıma geldi yabancı sandığım bir kız snaptan ekledi işte karşılıklı nudeleştik sonra birden tehdit etti benden 5K istedi bende korkudan gönderdim şimdi akıllandım ancak param gitti ne yapmam lazım? Fotoğrafları ben yolladığım için suçlu gözükme durumum var mı?

Bu paylaşımı silin.

Gidip şikayetçi olun, ayrıca bu ne vizyonsuzluk. Abinin yerinde olsam benim çıplak fotoğrafım sadece 3K mı eder lan vizyonsuz derdim.

Abimin verilerinin gelemeye IO da olası suç değil mi şikayetçi olmak mantıklı.

Arkadaşı.

Dostum aynı olay benim başıma geldi yabancı sandığım bir kız snaptan ekledi işte karşılıklı nudeleştik sonra birden tehdit etti benden 5K istedi bende korkudan gönderdim şimdi akıllandım ancak param gitti ne yapmam lazım? Fotoğrafları ben yolladığım için suçlu gözükme durumum var mı?

Abim kişiye resim atmadı iftira atıldı abime ben seninkini bilemem.

Birisi abimi tehdit etmiş WhatsApp'tan. Demişki 3 bin TL vermezsen çıplak fotolarını yayarım sülaleni tanıyorum demiş. Sonra da anneme de mesaj atmış. Galiba mesajları da silmiş abim polise giderim deyince. Bu durumda ne yapmamız lazım?

Ya tamam insan istemiyor olabilir ama adam sosyal medyaya yaysa kim neden abinin çıplak fotoğraflarını baksınki ahhahahah. Ama neyse bence 1-2 gün bekleyin arkadaş troll ü olabilir kimseden ses seda çıkmıyorsa polise verin.

Arkadaşlar hepinize teşekkürler sabah olunca polise şikayet edip etmeyeciğmizi kararlaştracağız ailecek sizin yorumlarınızı göz önünde bulundurarak, korkacak bir şey olmadığını öğrendik sağ olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı