Endüstri meslek lisesinde sınavlar kolay mı?

Learxy

Decapat
Daha fazla  
Endüstri meslek lisesi 1.sınıfım sınavlar haftaya başlıyor, duyduğuma göre herhangi bir Anadolu'nun sınavlarından daha kolay olacakmış, doğru mu, veya bilen var mı?

Endüstri meslek lisesi 1.sınıfım sınavlar haftaya başlıyor, duyduğuma göre herhangi bir Anadolu'nun sınavlarından daha kolay olacakmış, doğru mu, veya bilen var mı?
Mesleki Teknik Anadolu'da okuyorum. Kime göre neye göre demek daha doğru olur. ATP olduğumuz için bize AMP'ler de çözebilsin diye herhangi bir Anadolu'dan daha kolay yapıyoruz denmişti. Gerçi ben gene de matematikten 28 aldım ama öyle yani. Daha basit oluyor genellikle.

Doğru ben 10. Sınıfım ve çerez yani edebiyat tan kalma bide bölümden geçersin
teşekkürler

Endüstri meslek bilmem fakat benim mezun olduğum ticaret meslek lisesinde orta, zor bandında oluyordu.
teşekkürler

E

Mesleki teknik Anadolu'da okuyorum. Kime göre neye göre demek daha doğru olur. Atp olduğumuz için bize AMP'ler de çözebilsin diye herhangi bir Anadolu'dan daha kolay yapıyoruz denmişti. Gerçi ben gene de matematikten 28 aldım ama öyle yani. Daha basit oluyor genellikle.

Teşekkürler, orta okulu 85 ile bitirdim buranın sınavları anadolulardan daha kolay olur demişti hocalardı

Geri
Yukarı