Endüstri mühendisliği okunur mu?

Hocam youtube video yorumlarında gezdim biraz, ben de çok şaşırdım. Adamın biri tıbbi sekreterlik 2 yıllık oku ve keyfine bak diyor. Vay be bu kadar kolaysa niye mühendislik okuyayım dedim

Hocam sanırım bu bölüme yöneleceğim. Hedef sıralama belirlemek için üniversite tavsiyeniz var mıdır? İzmir'de olduğum için Ege üniversitesine gidecektim fakat endüstri bölümü yokmuş.
Ben Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesindeyim. Bölüm 100% İngilizce olsun, sanayi bölgelerinde olsun iyidir. (İstanbul, Ankara, Kocaeli, Eskşehir, Bursa ve İzmir.) Üniversite için zaten sıralamalara bakarak aşağı yukarı bir hedef belirleyebilirsin. Öğretim kadrosuna bakarak da bilgi sahibi olabilirsin.

Ben Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesindeyim. Bölüm 100% İngilizce olsun, sanayi bölgelerinde olsun iyidir. (İstanbul, Ankara, Kocaeli, Eskşehir, Bursa ve İzmir.) Üniversite için zaten sıralamalara bakarak aşağı yukarı bir hedef belirleyebilirsin. Öğretim kadrosuna bakarak da bilgi sahibi olabilirsin.
Hocam ben İzmir'de oturduğum için aile evinde kalıp İzmir'de bi üniversiteye gitmek ile aile evinden ayrı üniversite hayatı yaşama düşüncesi arasında kaldım. İzmir'de gidebileceğim tek üniversite Dokuz Eylül Üniversitesi. Şehir dışı Ankara, Eskişehir ve İstanbul arasında kararsız kaldım. Okuduğunuz beyazıt endüstri mühendisliğini önerir misiniz? Beyazıt'ta hukuk okuyan ülkücü tanıdığım bir ağabey vardı ama uzun zamandır konuşmuyorum

Geri
Yukarı