Endüstriyel anakartın farkı nedir?

Trickester

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
16 gb ddr 1600 mhz ram i7 3770 işlemci rx 590 se ekran kartı
Merhaba arkadaşlar, ben endüstriyel anakart aldım ama bu ankartın normal anakarttan farkı ne yani normal anakartta olan şeylerin aynı var ve bu anakarta Windows kurulur mu?

Merhaba arkadaşlar, ben endüstriyel anakart aldım ama bu ankartın normal anakarttan farkı ne yani normal anakartta olan şeylerin aynı var ve bu anakarta Windows kurulur mu?

Bildiğim kadarıyla zaten endüstriyel anakartlar normal anakartlar yani bir fark olmaz.

Bildiğim kadarıyla zaten endüstriyel anakartlar normal anakartlar yani bir fark olmaz.

Yani sadece mini oluyorlar.

Ev içinde kullanılacak bilgisayarlar için mantıklı bir tercih olmaz bence bu anakartlar. Çünkü VRM tasarımları ve soğutmaları veya güç beslemesi gibi şeyler oyun için tasarlanmıyor sonuçta. Ayrıca BIOS larıda farklı olabilir ve oyun anakartlarında bulunan özellikler olmayabilir. Bence oyun için tercih edilmemeli.

Yani sadece mini oluyorlar.
Aldigim anakart normalle neredeyse aynı max ram 16 gb olduğu için almıştım kapasitesi yuksek diye .

Ev içinde kullanılacak bilgisayarlar için mantıklı bir tercih olmaz bence bu anakartlar. Çünkü VRM tasarımları ve soğutmaları veya güç beslemesi gibi şeyler oyun için tasarlanmıyor sonuçta. Ayrıca BIOS larıda farklı olabilir ve oyun anakartlarında bulunan özellikler olmayabilir. Bence oyun için tercih edilmemeli.
Peki işletim sistemi yüklü hdd taksam windows açılır mı ? İnternette fazla bilgi yok da .

Endüstriyel bilgisayar ve bilgisayar parçaları; özellikle fabrika içerisinde yüksek sıcaklık, titreşim, gürültü ve yağ, toz vs. etkilere karşı daha dayanıklı olması ve uzun süre kapanmadan çalışabilmek için tasarlanırlar.

Bazı üreticiler sırf kulağa daha havalı geldiği için bazı şeylerin üzerine "gaming" ibaresi gibi "Industrial" yazmaktan çekinmiyorlar.

Endüstriyel PC ile normal PC arasındaki fark PLC ile mikro kontrolcü arasındaki farka fazlasıyla benziyor.

Anakart marka ve modeli nedir acaba merak ettim tasarımı

Geri
Yukarı