Enes Batur işletim sistemi bilgisi neden hatalı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
O değilde halen güncel sistem olarak bunu mu kullanıyordur, hayır. Adamda en az 200 bin tl yakın sistem vardır be.

Neden normal mi? Hocam senden benden bahsetmiyoruz. Türkiye'nin en büyük YouTube kanallarından birinden bahsediyoruz.
Ya hocam eskiden yazılmıştır sonrada bir daha farkedilmemiş olabilir.İyide şimdi diyorsunuz kimse mi görmedi? Abonelerinden gören olsa ne yazacak yorum yazabilir yorumuda beğeni almazsa doğal olarak göremez.Ha birde Enes Baturun videolarına girip baktım herkes demiş ki altyazılar A1 Türkçe dikkat etmiyorsunuz sanırım orada otomatik olarak oluşturuldu diyor farkettiyseniz.Yani bu yazıları kendisi veya başkası değil sistem kendisi ne algılıyorsa onu yazıyor.

Bence orada ki bilgi güncellenmemiştir. Çünkü kendisi oturup bilgisayar başına video editlemiyor. Bu işleri yapan düzinelerce insanlar var yanında. 2012 yılında oyun videosu çekmeye başladığın da yazmıştır belki ya da hatıra sistemidir. Evinde son sürüm sistem olduğuna emin olabiliriz diye düşünüyorum.

Bence orada ki bilgi güncellenmemiştir. Çünkü kendisi oturup bilgisayar başına video editlemiyor. Bu işleri yapan düzinelerce insanlar var yanında. 2012 yılında oyun videosu çekmeye başladığın da yazmıştır belki ya da hatıra sistemidir. Evinde son sürüm sistem olduğuna emin olabiliriz diye düşünüyorum.
Hocam 2012 de yazmamıştır farkettiyseniz 21 yaşındayım diyor.Ve bir şeyi çözdüm arkadaşlar.Orada 21 yaşındayım diyor fakat internette doğum tarihi 9 Nisan 1998 (23 yıl yaşında),
yani 2 sene önce yazılmış orası.

Hocam 2012 de yazmamıştır fark ettiyseniz 21 yaşındayım diyor.

Fark ettim. Demek istediğim hakkında ki kısmın her bölümünü güncellememişler. Yaş konusuna dikkat edip sistem bilgisine dikkat etmemişler. Önemsemedikleri için olabilir. Enes Batur bilgisayar başında vakit geçirmiyor artık gördüğümüz üzere.

Enes Batur çok yüce bir kişilik olduğu için her parçaya özel işletim sistemi yapmışlar.

1635430351833.png

Değiştirmiş.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı