Enes Batur Yazmayı Bilmiyor mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Mistyr

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar bu Enes Batur yazma özürlü mü? Paylaştığı Youtube yorumlarının açıklama kısmına bir bakar mısınız? 1 değil, 2 değil. Videolarının hepsi öyle neredeyse. Tuhaf geldi bana..

G9A29b.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanalı genellikle küçük çocuklar izlediği için Türkçe kurallarına uymasına gerek yok diye düşünüyorum. Nasıl olsa ne videosu çekerse çeksin hepsi izleniyor...

Bu yanlis bir bakis acisi bence Technopat'in da tanidigim ve gördügüm üyelerin cogusu 18 yasin altinda gencler ama catir catir Türkce konusuyor yani. :)

Ben de sizin gibi sevmiyordum fakat nedenini bilmiyorum bazı videoları hoşuma gitmeyi başladı ne yapacağımı bilmiyorum. Acaba çok mu ön yargı ile yaklaşıyoruz bu kişiye?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunun nedeni aslında yazmayı bilmemesinden dolayı değildir. Videolarını tamamen SEO (arama motorlarıyla uyumlu) ve kolay bulunabilmesi için yapmıştır.

Eğer videonun etiketinde yazdığın şeyleri (eğlenceli, komik) gibi şeyleri açıklamada da yazarsan arama motorlarında yükselme şansın artıyor.

Arama motorlarında yükselmek = izleyici = para .

Kim bilir belki Enes Batur'un bu kadar izlenmesinin sebebi o küçük açıklamada gizli :) .

Kedi
Ciğer
Mundar

Bunlarla kendinize bir laf yapin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı