Enfiye Nerede Bulunur?

Neşeli Enginar

Kilopat
Makaleler
23
Türk sitelerini arastirdim bulamadim. Maras enfiyesi cok ünlü diye biliyorum ama bulamiyorum.
Internet ortaminda siparis edecegim Türkiye menseli Enfiye ariyorum, yakinda Türkiye'ye gelecegim icin simdiden ön siparis vermek istiyorum.

Online enfiye siparis edecegim siteleri önerir iseniz cok sevinirim.

Not: Ingiltere, Almanya ve Amerika marka enfiye istemiyorum zira onlari denedim ve hepsini ezbere biliyorum.

Zararlı içecek- tütün, tütün mamulleri önermiyoruz :D
Hem onca aramama rağmen sadece kutusunu bulabildim :D

Vallahi sigarayi birakali cok uzun zaman oldu @er36po ama bu enfiye cok güzel birsey, yurtdisinda özellikle bu sitede yüzlerce enfiye var.

Günde yaklasik 3 gram kadar kullaniyorum, hem enfiye tütün mamülleri icerisinde en zararsiz olani :)
Kapalicarsi'da var diyorlar olmazsa oraya gidip arayacagim bakalim. Yoksa misir carsisimiydi unuttum bak simdi. :)

Ve bugün Diyarbakir'dan bir arkadastan siparis ettigim enfiye geldi, gercekten hayal kirikligi.
Anladim ki, isi ehline birakip avrupalilarin enfiyesinden kullanmaya devam edecegim. :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı