Konyak Nerede Bulunur?

Şarap kalbe yararlı deyip durmayın. Kalbe yararlı bir çok şey varken şarap neden? Günde bir bardak çayın da yararı vardır. Peki içki gibi başka yerlerde fazlaca zarar veriyor mu? Yapmayın şunu lütfen. Kalbe ne kadar yararı var? İçki içmeden 98 yaşına gelen dedeler var. Bizzat gördüm. Ancak içki için birinin hiç o kadar yaşayabildiğini görmedim. Arkadaşın dediği gibi karaciğerin ömrünü çürütür. Ondan dolayı kalbe yararı olsada vücudun geneline zararlı.

Benden bu kadar. Kimse içkiyi savunmasın burada. Zamanında içkinin zararını savunduğum için bir modoretör ( İsmini vermeyeyim şimdi ) '' Fetva verme dedim sebebiyle '' ceza verdi. O modoretörü de umursamıyorum artık.

Şarap kalbe yararlı deyip durmayın. Kalbe yararlı bir çok şey varken şarap neden? Günde bir bardak çayın da yararı vardır. Peki içki gibi başka yerlerde fazlaca zarar veriyor mu? Yapmayın şunu lütfen. Kalbe ne kadar yararı var? İçki içmeden 98 yaşına gelen dedeler var. Bizzat gördüm. Ancak içki için birinin hiç o kadar yaşayabildiğini görmedim. Arkadaşın dediği gibi karaciğerin ömrünü çürütür. Ondan dolayı kalbe yararı olsada vücudun geneline zararlı.

Benden bu kadar. Kimse içkiyi savunmasın burada. Zamanında içkinin zararını savunduğum için bir modoretör ( İsmini vermeyeyim şimdi ) '' Fetva verme dedim sebebiyle '' ceza verdi. O modoretörü de umursamıyorum artık.
Şu moderatör kısmına katılıyorum. Forumda öyle bir ''tip'' var. Sanırsın peygamber falan...

Hocam bir adet faydası için binlerce zarara gireceksiniz. Hiç bulaşmayın.

E5603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Zarar filan? Esas detay konyak, kanyak V.S.E. Sizi ısıtmaz daha çok ısı kaybını arttırır donmanızı kolaylaştırır. Konyak yasak değilde tutmayan bir ürün olduğundan zor bulunuyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı