Aırsoft Nerede Bulunur?

• Konuyu başlatan CYP
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 1B

CYP

Kilopat
Makaleler
1
Arkadaşlar şu günlerde çok merak ettiğim bir konu var. Bu gerçeğine yakın oyuncak (!) silahlar yapan Aırsoft ürünlerini nerede bulabilirim?(y):D
Mesela, silahları, ekipmanları, Rc araçları vb. şeyleri nereden bulabilirim çok ilginç duruyorlar.:LOL: Ayrıca, bir sorun ile karşılaştığım zaman kimle iletişime geçebilirim?(n)

Teşekkür ederim.:) Peki kaç yaşına kadar alıyorsunuz ve, silahlar için belge gerekiyor mu?(y)

Son zamanlarda çok alasım var airsoft ama oynayacak kimse bulamam diye korkuyorum.Malum türkiyede çok gelişmiş bir şey değil.

Silahlar için bir belge gerekmiyor . Ancak satış faturasını taşımak gerekiyor. Taşıma yapar iken çantasında ve tüfeğin ucunda bulunan emniyet kapağını takmak gerekiyor. Bu video sana kurallar hakkında fikir verir. Benim ile iletişime geçin. İster iseniz ekibime katılırsınız .
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Silahlar için bir belge gerekmiyor . Ancak satış faturasını taşımak gerekiyor. Taşıma yapar iken çantasında ve tüfeğin ucunda bulunan emniyet kapağını takmak gerekiyor. Bu video sana kurallar hakkında fikir verir. Benim ile iletişime geçin. İster iseniz ekibime katılırsınız .
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Peki, yaş sınırlaması var mı? (y)

Yaş sınırlaması 18 diye biliyorum. Benim ekibe katılır isen aramızda oynayacağımız için pek sorun olmaz. İstiyor isen detaylı konuşuruz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı