English Time iyi midir?

Onur58

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. İngilizce kursuna yazılmak istiyorum. Yakın arkadaşlarım English Time kursuna yazıldı. Sizce iyi midir? A1 A2 B1 B2 öğretilecek 3 ay içinde. Sizce tavsiye eder misiniz? Fikirinizi almak istiyorum. En geç cumartesiye kadar yazılacağım.

3 ay içinde B2 öğretilecek... Güzel tüccarlarmış. :D 3 ayda B2 öğrettiği iddia edilen yerde sözde B2'yi bitirenleri IELTS/TOEFL gibi "gerçekten" en az B2 düzeyinde olunması gereken sınavlarda da görmek isterim. :D

Not: Kız arkadaşıma da söyledim, güldü. Kendisi 14 yıllık İngilizce/Fransızca öğretmeni.

Son düzenleme:
3 ay içinde B2 öğretilecek... Güzel tüccarlarmış. :D 3 ayda B2 öğrettiği iddia edilen yerde sözde b2'yi bitirenleri IELTS/TOEFL gibi "gerçekten" en az B2 düzeyinde olunması gereken sınavlarda da görmek isterim. :D

Not: Kız arkadaşıma da söyledim, güldü. Kendisi 14 yıllık İngilizce/Fransızca öğretmeni.

Bilmiyorum bana söylenenler bunlar 4 kur öğretilecek dediğim gibi :D her kur sonrası sınavlar falan olacak işte geçemezsen tekrar edeceksin.

3 ay içinde B2 öğretilecek... Güzel tüccarlarmış. :D 3 ayda B2 öğrettiği iddia edilen yerde sözde B2'yi bitirenleri IELTS/TOEFL gibi "gerçekten" en az B2 düzeyinde olunması gereken sınavlarda da görmek isterim. :D

Hortlatıyorum ama B2 öğrenmek için hangi kursu veya neleri tavsiye edersiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı