English Time kursundan nasıl çıkılır?

heartagram

Decapat
Babamın zoruyla English Time'a yazıldım YDT sınavı için ama sınav amaçlı çalıştırmıyorlar. 1'a aydır devam ediyorum B1'e geçirecekler ama çıkmak istiyorum kendim çalışınca bile daha verimli oluyor. Annem kontrakt imzaladık sık biraz diyor. Başına böyle bur durum gelen var mı? Yardımcı olabilir misiniz?

Kanka English timedan çıkamıyorsun üyeliğin ölene kadar devam ediyor ben de çıkmak istedim ama çıkartmiyorlar o üyeliği her zaman kullanabiliyosun.

Kontrat imzaladıysanız kontrattan caydığınız için belli bir miktar para cezası çıkabilir tam emin değilim. Bu arada bir sakıncası yoksa birkaç sorum olacaktı. Benim ingilizcem kötü, annem seni English time a yazdırayım diyor. Siz hangi ilde ne kadara yazıldınız ve ingilizcesi 0 olan birisi için tavsiye eder misiniz?

Kontrat imzaladıysanız kontrattan caydığınız için belli bir miktar para cezası çıkabilir tam emin değilim. Bu arada bir sakıncası yoksa birkaç sorum olacaktı. Benim ingilizcem kötü, annem seni English time a yazdırayım diyor. Siz hangi ilde ne kadara yazıldınız ve ingilizcesi 0 olan birisi için tavsiye eder misiniz?
İstanbul Ümraniye şubesini malesef ki önermiyorum çünkü öğretme şekilleri çok yanlış bana göre.Ticari amaçlı olduklarını düşünüyorum.Onun yerine british time a bakabilirsin

Kanka English timedan çıkamıyorsun üyeliğin ölene kadar devam ediyor ben de çıkmak istedim ama çıkartmiyorlar o üyeliği her zaman kullanabiliyosun.
Her zaman nasıl oluyor ya

İstanbul ümraniye şubesini maalesef ki önermiyorum çünkü öğretme şekilleri çok yanlış bana göre. Ticari amaçlı olduklarını düşünüyorum. Onun yerine british time a bakabilirsin.

Her zaman nasıl oluyor ya.

Yani 10 yıl sonra desen ki ben yeniden baslamak istiyorum senden para almadan kursa basliyob.

Yeni konular

Geri
Yukarı