Enis Kirazoğlu RTX 3080 sistemde Power Boost PSU kullanmış

Sponsor arkadaşlar sponsor.

Adam cebindeki parayla almıyor, bence cebindeki parayla alsa her parça için ayrı ayrı tavsiye alır ve illa ki tavsiyelerden birinde bunun saatli bir bomba olduğunu öğrenip kullanmazdı :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Recep Baltaş'ın kendi elleriyle POWER BOOST PSU montajladığını gördük.
Aynen onu da görmüştüm.

Videoyu iyi izlemediğiniz veya duyduklarını süzgeçten geçirdiğinizi düşünüyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Video'u izledim hatta ''Bedava verseler kullanmam'' diyordu.
Ama sonuçta, POWER BOOST montajı yaptı ve biz bunu gördük.

Enis, Recep vb. kim kullanırsa kullansın bir markaya güvenmiyorsanız tercih etmeyin. Siz veya aileniz zar zor kazandığınız para ile satın alıyorsunuz, sponsorlardan bedava gelmiyor. Bu ürünler yarın öbür gün elinizde patlasa bunların hiç biri kalkıp "dur kardeşim zararını karşılayayım" demeyecek.

Glaicer modelini bilmiyorum ama Recep hocamın montajını yaptığını Rage modeli SAMA üretimi ve 80+ Platinum sertifikası gerçek olan bir model.
Kullanılan kapasitör kalitesi ve ürün bazlı bakarsam PB adıyla ucuza satılıyor bile diyebiliriz.

Hatta @Tolga Samet ile buna da isimden C4 diyecekler demiştik diye hatırlıyorum :D

Geri
Yukarı