Enis Kirazoğlu korsan oyun mu oynuyor?

Hocam öyle diyorsunuzda, peki 6 yıl önceki oynadığı oyunlar korsanmı olmuş oluyor şimdi?

(Ben T.C. şartlarında korsana karşı değilim sadece belirttiğim gibi o videosunda korsan olup olmadığını merak edip konuyu açmış biriyim ve Enis Kirazoğlu'nu severim.)

Ayrıca skildrow kısmını gereksiz yere yazmışım oraya düzenlemeyi unutmuşum ahlayıp üfleyerek ne anlatmaya çalışıyorsun bu şekilde egonu tatmin edebiliyorsan ayakta alkışlıyorum seni.
Mesajını cevaplayarak Skidrowreloaded değil, Reloaded olacak grubun adı demek zor değil. Çok kolay yanlış anlaşılabilir. Ayrıca 6 sene önceki videoyu şimdi mesele yapmak ne iş?

Mesajını cevaplayarak Skidrowreloaded değil, Reloaded olacak grubun adı demek zor değil. Çok kolay yanlış anlaşılabilir. Ayrıca 6 sene önceki videoyu şimdi mesele yapmak ne iş?
Sanane kardeşim, istersem 1990'lardaki bir videoyu buraya getirir, niye şöyle böyle diyebilirim, bu seni ilgilendirmez, cevap vermeden doğruca yoluna bakabilirsin. İllaki cevap vereceksen kibrini bir yere bırakıp öyle yaz sen enis abinin şovalyesimisinde onun savunuculuğunu yapıyorsun yok adam o zamanlar fazla kazanmıyordu fakirdi gibi yorumlar en azından bu video özelinde çok saçma adam zaten ac unıty'nin yıllar sonra buglardan ve hatalardan temizlenip temizlenmediğini görmek istiyor bu amaçlada oyunu korsan kullanması sencede garip değilmi güzel kardeşim hangi kafayı yaşıyorsun bilmiyorum ama harbiden güzel kafan varmış ilk baştan beri burada. bu videonun eski olması tam olarak ne değiştiriyor niye buna bu kadar takıldın anlamadım

Sanane kardeşim, istersem 1990'lardaki bir videoyu buraya getirir, niye şöyle böyle diyebilirim, bu seni ilgilendirmez, cevap vermeden doğruca yoluna bakabilirsin. İllaki cevap vereceksen kibrini bir yere bırakıp öyle yaz sen enis abinin şovalyesimisinde onun savunuculuğunu yapıyorsun yok adam o zamanlar fazla kazanmıyordu fakirdi gibi yorumlar en azından bu video özelinde çok saçma adam zaten ac unıty'nin yıllar sonra buglardan ve hatalardan temizlenip temizlenmediğini görmek istiyor bu amaçlada oyunu korsan kullanması sencede garip değilmi güzel kardeşim hangi kafayı yaşıyorsun bilmiyorum ama harbiden güzel kafan varmış ilk baştan beri burada. bu videonun eski olması tam olarak ne değiştiriyor niye buna bu kadar takıldın anlamadım
Benim için mantıksız, ne kibri bu arada? Ah yazdık diye kibirli mi olduk anlamıyorum ki. Mantıksız olarak dediğim kısım ise adamın 6 sene önce olması, yani şuan için geçerliliği yok. Ayrıca kullanır kullanmaz orası seni beni alakadar eden bir şey değil. Konuyu değiştirme, asıl dediklerime cevap ver, daha doğrusu kabul et. Tamam arkadaş ben yanlış yazmışım kusura bakmayın demek bu kadar zor mu yemin billah anlamıyorum. Hala zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalışıyorsun. Farkındaysan ben adam fakirdi vs. hiç bir şey demedim ayrıca. Bunu yargılayabilirsin orası ayrı ama bence mantıksız.

Eğer dayanacak/söyleyecek argüman veya kanıtınız yoksa kişiye yönelik ithamlar çok olur, yazınızda olduğu üzere.

Benim için mantıksız, ne kibri bu arada? Ah yazdık diye kibirli mi olduk anlamıyorum ki. Mantıksız olarak dediğim kısım ise adamın 6 sene önce olması, yani şuan için geçerliliği yok. Ayrıca kullanır kullanmaz orası seni beni alakadar eden bir şey değil. Konuyu değiştirme, asıl dediklerime cevap ver, daha doğrusu kabul et. Tamam arkadaş ben yanlış yazmışım kusura bakmayın demek bu kadar zor mu yemin billah anlamıyorum. Hala zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalışıyorsun. Farkındaysan ben adam fakirdi vs. hiç bir şey demedim ayrıca. Bunu yargılayabilirsin orası ayrı ama bence mantıksız.

Eğer dayanacak/söyleyecek argüman veya kanıtınız yoksa kişiye yönelik ithamlar çok olur, yazınızda olduğu üzere.
sadece gülüp geçiyorum çok saçma bir insansın başkada bir tartışmaya girmeyeceğim iyi sosyaller

Videonun yılı da, oyunun ne olduğu da önemli değil bu adamlar korsan kullanıyorlar zaten. Şimdiye kadar böyle işlerle uğraşıp da bilgisayarında torrent istemcisi yüklü olmayan tek bir kişi bile görmedim, hepsinde mutlaka torrent istemcisi yüklüdür.

Videoyla ilgili şöyle bir teori oluştu kafamda, videonun içeriğindeki PC kendine ait değil MSi'ın reklam yapması amacıyla verdiği ürün ve bu ürünler genelde geri alınıyor zaten. O yüzden kendi Steam veya Ubisoft Connect hesabını kullanmak istememiş olabilir bilmiyorum.

Kendisinin korsan oynamaya ihtiyacı olacağını sanmıyorum. Zaten yapımcılar reklam amacıyla bu insanlara oyunlarını gönderiyorlar.
Ben çoğu videosunu izlemişimdir. Videoya koyduğu görüntüleri bir yerden almış olabilir. Her zaman kendi oynadığı kayıtları koymuyor. Ya da oyunu satın alacak bir yer bulamamış olabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eki Görüntüle 1701971

Bilenler vardır SkidrowReloaded adlı bir korsan grubu var ve bu grup kırdıkları oyunların içine kendi adlarını veriyor. Bende test etme amacıyla bu grubun kırdığı AC Unity oyununu indirdim ve HUD ekranında aynı RLD yazısı yazıyor. Normalde orijinal alındığında kendiniz isim girebiliyorsunuz.
Enis Kirazoğlu benim ve birçok kişinin sevdiği oyun sektöründe tanınmış ve başarılı bir kişidir. Eleştirmek amacıyla bu konuyu açmadım, sadece aklıma takıldı sormak istedim yoksa herkes istediği gibi oyununu oynamakta özgür.
Hem ekonomik olarak hemde bazı oyunlarda korsan koruması yüzünden fps düşüyordu ismini unuttum ondan olabilir.

Videonun yılı da, oyunun ne olduğu da önemli değil bu adamlar korsan kullanıyorlar zaten. Şimdiye kadar böyle işlerle uğraşıp da bilgisayarında Torrent istemcisi yüklü olmayan tek bir kişi bile görmedim, hepsinde mutlaka Torrent istemcisi yüklüdür.

Videoyla ilgili şöyle bir teori oluştu kafamda, videonun içeriğindeki PC kendine ait değil MSI'ın reklam yapması amacıyla verdiği ürün ve bu ürünler genelde geri alınıyor zaten. O yüzden kendi Steam veya Ubisoft Connect hesabını kullanmak istememiş olabilir bilmiyorum.

Hocam öncelikle Enis Kirazoğlu yani en azından şu anki Enis Kirazoğlu korsan oyuna dibine kadar karşı bir insan çoğu videosunda da dile getiriyor bunu konuyu açan arkadaş kendisi oynuyor diyor bir şey diyemem doğruysa fakat 2017'deki Enis Kirazoğlu gene ünlüydü fakat çok değildi korsan oyun tabii ki oynamış olabilir sonuçta ilahımız gibi savunamayız ama ben oynadığını düşünmüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı