Çözüldü Enis Kirazoğlu'nun gösterdiği Kamera açısı 2D ve 3D olan oyunun adı nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

gucerege

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba,

Enis Kirazoğlu'nun kanalında görmüştüm. Silahlı zombi temalı bir oyun tanıtımı yapmıştı. Oyun izometrik kamera açısında oynanıyordu. İstersen oyun içinde 3 boyutlu kamera açısına çevirebiliyordun. Hatırlayan veya bilen varsa adını yazabilir mi? Oyun bu sene çıkmış olması lazım.

Çözüm
Hocam video tarihini hatırlıyor musunuz? 8 ay mı 1 yıl mı 2 yıl mı? Küçükten bir araştırmak isterim.

2023 de izlemiştim videoyu yani yazın diye hatırlıyorum ama tam emin değilim hatta bu tarz kamera açısı değişen oyun ilk falan diyordu.

Hocam video tarihini hatırlıyor musunuz? 8 ay mı 1 yıl mı 2 yıl mı? Küçükten bir araştırmak isterim.

Sıgnalis'miş hocam.

2023 de izlemiştim videoyu yani yazın diye hatırlıyorum ama tam emin değilim hatta bu tarz kamera açısı değişen oyun ilk falan diyordu.

Sıgnalis'miş hocam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı