Enis Kirazoğlu'nun incelediği Pixel Art bağımsız oyunun adı neydi?

Iori Yagami

Hectopat
Daha fazla  
Enis Kirazoğlu bir videosunda incelemişti. Galiba 1.5-2 önceki bir videoydu. Sanırım 3 farklı oyunun incelemesini içeren bir videoydu. Oyunda deney ürünü olan büyük kırmızı bir canlıyı oynuyorduk ve önümüze çıkan bilim insanlarını öldürüyorduk. Oyun 2D pixel art platform kafasındaydı. Bazı yerlerde bulmaca ögeleri de bulunuyordu. Duvarlara da yapışabiliyordu oynadığımız canlı. Yaz indirimlerinde bakayım oyunda dedim de bir türlü hatırlayamadım.

Enis Kirazoğlu bir videosunda incelemişti. Galiba 1.5-2 önceki bir videoydu. Sanırım 3 farklı oyunun incelemesini içeren bir videoydu. Oyunda deney ürünü olan büyük kırmızı bir canlıyı oynuyorduk ve önümüze çıkan bilim insanlarını öldürüyorduk. Oyun 2D pixel art platform kafasındaydı. Bazı yerlerde bulmaca ögeleri de bulunuyordu. Duvarlara da yapışabiliyordu oynadığımız canlı. Yaz indirimlerinde bakayım oyunda dedim de bir türlü hatırlayamadım.

Katana Zero. Buradan ulaşabilirsiniz.

Katana ZERO Steam'de %40 İndirimli

Katana Zero.

Katana Zero değil. Hatırladığım kadarıyla oyunda bulmaca felan yok ve duvara yapışma özelliği de yok.

Dosya Ekleri

• büykü.jpg
    büykü.jpg
    25,5 KB · Görüntüleme: 42
Super Meat Boy olması lazım, zamanında oynamıştım.

Oyun ne Katana Zero ne de Super Meat Boy. Oynadığımız karakter bir deney ürünüydü insan değil. Büyük kırmızı bir canavardı. Oyunda bizi yakalamak isteyen adamlar vardı biz de onları öldürmeye çalışıyorduk. Hatta oynadığımız karakteri tam olarak açıklamam gerekirse Venom gibi bir simbiyotik yaşam formuydu ama kırmızıydı. Oyunda farklı yeteneklerimiz vardı.

Karakter görünüş olarak Venom'a benziyordu.

Arkadaşların dedikleri değil hocam. Aradığınız oyun bu;

Geri
Yukarı