Enpara güzel mi?

oliber

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar. Papara kart kullanıyorum ve ne yazık ki kart son zamanlarda ihtiyaçlarımın bir kısmını karşılamıyor. Mesela PlayStation Store'da Papara ile alışveriş yapmak imkansıza yakın kartımı bir şekilde kabul ettiremedim. Bir diğer örnek: Bazı yıllık aboneliklerin daha ucuza gelmesi ve Papara'nın ön ödemeli kart olup taksit yapamaması. Bu sebep ile ben de Enpara kredi kartına başvurmak istiyorum ama pek de kredi kartlarına güvenemiyorum. Yok borcudur yok belli başlı sıkıntıları falan derken kafam iyice karıştı. Sizin tavsiyeniz nedir? Ne yapmalıyım?

Basit banka kullanıcıysan enpara gayet işini görür ama haberin olsun sermaye piyasalarına falan erişemiyorsun. Sadece kredi kartı , vadeli ve vadesiz mevduat , altın ve döviz hesabı , kredi için kullanacaksan tavsiye ederim.

Selamlar. Papara kart kullanıyorum ve ne yazık ki kart son zamanlarda ihtiyaçlarımın bir kısmını karşılamıyor. Mesela PlayStation Store'da Papara ile alışveriş yapmak imkansıza yakın kartımı bir şekilde kabul ettiremedim. Bir diğer örnek: Bazı yıllık aboneliklerin daha ucuza gelmesi ve Papara'nın ön ödemeli kart olup taksit yapamaması. Bu sebep ile ben de Enpara kredi kartına başvurmak istiyorum ama pek de kredi kartlarına güvenemiyorum. Yok borcudur yok belli başlı sıkıntıları falan derken kafam iyice karıştı. Sizin tavsiyeniz nedir? Ne yapmalıyım?
vakıfbank bankomat açabilirsin şuan onu kullanıyorum ve bir sıkıntı yaşamadım

Hocam EFT havale gibi ücretler almıyor ama kampanyaları çok az ve katılmak için ayın enparalısı olmak gibi saçma saçma şartları var onun yerine Akbank öneririm.

Kredi kartlarına güvenmenize gerek yok zira kart sizden habersiz işlem yapamaz. (Tabi bilgileriniz çalınmadıysa ki onu da yine kart değil 3.şahıslar yapar) Finansbank yabancı sermayeli bir banka olmasının yanı sıra şuan gayet iyi hizmet veren bir banka konumda. Otokontrolü olan bir bireyin de kredi kartıyla derdi olmaz zira amaç size kredi limitini karşılıksız vermek değil aksine elinizdeki para yerine verilen kredi limitini kullanarak o parayı değerlendirme imkanı sunması veyahut toplu miktarda elinizde olmayan meblağı taksitlendirerek aylık ayırabileceğiniz bütçede ödeme imkanı sunmasıdır. Tek sorun (kredi kartı kullanımından bağımsız olarak) Enpara kredi kartı almak istiyorsanız eğer (Finansbank kredi kartı değil) biraz limit konusunda diğer kredi kartı veren kurum ve kuruluşlara göre tutarlı olduklarını bilmenizde fayda var. Bunların dışında kartın özelliklerine gelirsek: Aidatı olmamasının yanı sıra her ay 3 harcamanızı (3000 TL kadar olanlar için) vade farksız taksit imkanı sunuyor. (Tabi 3000 lira limit alabilirseniz) Diğer özellikler ve kıstaslar için: Aidatsız Enpara.com Kredi Kartı | Enpara.com

Hocam EFT havale gibi ücretler almıyor ama kampanyaları çok az ve katılmak için ayın enparalısı olmak gibi saçma saçma şartları var onun yerine Akbank öneririm.
Aslında biraz kişiye de bağlı tabi kart seçimi. Kimi aidat istemez, taksitlendirme kafi der. Kimi aidatı var ama kampanyası çok der. Kiminin geliri çok iyidir bankaya özel kampanya, imtiyaz alır vs. vs.

Yeni konular

Geri
Yukarı