Enpara ile ödenen Comnet faturasının ücreti kayboldu

Hyprow

Hectopat
Merhabalar,

Comnet aboneliği başlatacaktım paketi vesaire seçtim ama ön ödemeli olduğu için ilk ekrana çıkan faturayı ödemem gerektiğini söylediler 134TL bir ücret çıktı.

Enpara Encard ile ödeme ekranına gittim kart bilgilerimi girdim, ve onaylamaya çalıştım 3 defa ret etti ücreti çekmedi hata verdi. Daha sonra son denememde hata verdi ama ücreti çekti bir anda.

Daha sonra Comnet'e belgelerimi yükledim falan bir de ne göreyim fatura ödenmedi yazıyor.
Bekledim 1 gün düzelir diye ama sonuç aynı halen ödenmedi olarak gözüküyordu.

Comnet destek kaydı açtım ödemeyi yaptığımı ama gözükmediğini söyledim ve dekontta attım kendilerine.
Bana dedikleri bize bir ücret ulaşmadı olarak gözüküyor banka ile görüşün. Ama para bankamdan çıktı karşıya ulaştı gözüküyor ama bana dedikleri tarafımıza gelen bir ücret yok bankanız ile görüşün olaylar burada başlıyor.

Bankamı arıyorum kontrol ediyoruz para bizden çıkmış karşıya ulaşmış orayı aramanız lazım diyorlar asıl olay şimdi.

Sonra tekrar Comnet'i arıyorum onlar diyor gelmedi, bankayı arayın sonra tekrar bankayı derken falan iki tarafı da 8 defa arıyorum.
Her iki tarafta her defasında diğer tarafta sorun var diyor, ve para ortalıkta yok ben bu ödemeyi 27 Ocak 2022 tarihinde yaptım o zamandan beridir para ortalıkta yok kimseden bir cevap alamıyorum.

Şu an mağdur durumdayım ve hiçbir gelişme yok ne yapmam gerekiyor bu durum için, lütfen müşteri hizmetleri demeyiniz çünkü aynı şeyleri söylüyorlar sürekli.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı