Enpara kart ücreti

_efsane

Hectopat
Daha fazla  
Enpara kart çıkarmaya karar verdim ama bir bilgim yok iyi diyorlar EFT ücreti falan almıyormuş ve internetten başvuru yapınca eve getirip teslim ediyorlarmış galiba ama bir sorum var bilgisi olan var mı? Kapıya geldiğinde herhangi bir ücret ödüyor muyuz, kart kargo falan parası var mı yoksa komple ücretsiz mi? Bilgim olmadığı için soruyorum teşekkürler.

Ben yaklaşık iki yıl önce aldığımda eve kadar getirip, hiçbir ücret talep etmediler. Hala kartım aktif ve hiçbir sorun yok, hiçbir ücret de talep etmiyorlar. Tabii bunu vadesiz mevduat hesabı için söylüyorum.

Kart ücreti vs yok hatta kredi kartı da çıkartıp düzenli kullanırsanız (belli şartları bar) onlar size yıllık 100tl kart ücreti ödüyorlar, eft, havale ücretsiz ama ben Netflix ve Spotfy için aylık 30 liraya kadar %50 indirim kampanyası için almıştım.

Çalışan adresinize geldiğinde sadece sizden gerekli yerleri imzalamanızı istiyor ve telefonunuza online işlemler için uygulamayı kurdurup giriş yapmanızı sağlıyor. Herhangi bir ücret söz konusu değil.

İlk çıktığında alanlardanım ben. Hatta bana İstanbul'dan yanında bavulu ile birlikte kadın banka elemanı gelmişti.
Ücret listesini inceleyebilirsin. Swift gibi işlemlerde ücret var ancak çoğu işlemi ücretsiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı