Enpara kredi kartına taksit yapıyor mu?

ExplosiveTR

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Enpara üzerinden hesap açıp kredi kartı almayı düşünüyorum. Fakat alışveriş esnasında taksitlendirme yapıyor mu net bir bilgi bulamadım. Kullanan arkadaşlar bilgi verirse sevinirim. Kimi kaynaklarda Finansbank taksit seçenekleri üzerinden yapıyor diyor. Doğrusu nedir bunun?

Yapılabiliyor ancak aidatsız kart olduğundan olacak ki taksitler genelde çok az oluyor. Eğer taksit sizin için önemliyse aidatlı bir kart bakmanızı öneririm.

Bu arada çoğu sektörde yaptığınız peşin harcamaları sonradantoplamı 15.000TL'yi geçmeyecek şekilde 3 kez faizsiz taksitlendirebiliyorsunuz.

Taksit işi bitiyor tüm kartlarda ya da kısıtlanıyor sonradan taksitte kaldırılıyor. 😖

Merhaba arkadaşlar, Enpara üzerinden hesap açıp kredi kartı almayı düşünüyorum. Fakat alışveriş esnasında taksitlendirme yapıyor mu net bir bilgi bulamadım. Kullanan arkadaşlar bilgi verirse sevinirim. Kimi kaynaklarda Finansbank taksit seçenekleri üzerinden yapıyor diyor. Doğrusu nedir bunun?
harcama yaptıktan sonra faizsiz taksitlendirme avantajı var. toplam 3 hakkın var 250-3000 tl arası 1 hak gidiyor. 3000-6000 arasında 2 hak gidiyor. 6000-9000 arası 3 hakkın gidiyor her ay yenileniyor

Yapılabiliyor ancak aidatsız kart olduğundan olacak ki taksitler genelde çok az oluyor. Eğer taksit sizin için önemliyse aidatlı bir kart bakmanızı öneririm.

Bu arada çoğu sektörde yaptığınız peşin harcamaları sonradantoplamı 15.000TL'yi geçmeyecek şekilde 3 kez faizsiz taksitlendirebiliyorsunuz.

Öğrenci olduğum için o kadar gerek yok 3 ay bile yeterli.

Harcama yaptıktan sonra faizsiz taksitlendirme avantajı var. Toplam 3 hakkın var 250-3000 TL arası 1 hak gidiyor. 3000-6000 arasında 2 hak gidiyor. 6000-9000 arası 3 hakkın gidiyor her ay yenileniyor.

Alışveriş esnası için soruyorum.

An itibari ile eğitim sağlık sigorta ve vergi ödemeleri taksitlendiriliyor. 5kx3 toplmada 15 bin olacak şekilde.
Otomotiv için kullanıyordum, artık bir espirisi kalmadı Enpara'nın. Varsa daha iyisi beni yeşillendirebilir.

Sonradan taksitlendirme için kısıtlama getirildi. 1 Nisan'dan beri sağlık, eğitim, vergi ve sigorta ödemeleri dışında sonradan taksitlendirme yapılamıyor.
Ben de daha önce aldığım bir ürünü sonradan taksitlendirmeyi unutmuşum, 1 Nisan günü bir baktım taksitlendiremiyorum. 🙁

Yeni konular

Geri
Yukarı