Enpara nasıldır?

Vadeli para yatırmak vs için iyi bir seçenek değil! fakat eft vs ücretsiz olması bir çok yönden kullanım açısından kolaylık sağlayabilir. aslında geçmişte vadeli faiz oranları da güzeldi ama bitirdiler o işi. paran yoksa enpara güzel , varsa gerek yok.

Eskiden iyiydi, güzel avantajları oluyordu ama artık ya kredi kartına yöneltiyor bu avantajları ya da otomatik fatura ödemesi gibi şartlar sunuyor çok. Bölgeden bölgeye değişir ama kendi bölgemde bankamatiklerini 1 kullanabiliyorsam 2 kullanamıyorum, sürekli arızalı. Üstelik 2 farklı bölgedeki bankamatikte yaşadım. Bunlar haricinde geçilebilir bir zararı yok.
Bana hiç bir zorlama yapmıyor. Hesap kartı kullanıyorum alışverişlerim hep peşin. Ayrıca TEB ve Denizbank ATM'lerinden de ücretsiz para yatırıp çekebiliyorsunuz.

Çok az ATM'sinin bulunması ve yüksek oranlı faiz vermesi haricinde iyidir.
Bu arada ortak ATM dedikleri Denizbank'tan dün para çekme işlemi yaparken masraf aldı.

Normalde bir banka kullanıyorum fakat EFT ücreti ödemekten gına geldi. Enpara da EFT ücreti yok diye duydum ama kullanan arkadaşlar tavsiye eder mi?

Aynı zamanda Papara da kullanıyorum, Enpara üzerinden Papara'ya para göndermek ücretli mi?

Kullanışlı, tavsiye edilir bir kuruluş mu? Teşekkürler.
Enpara en iyisidir :)

Enpara ile nereye gönderirsen gönder yurt içinde ücretsiz. Banka fark etmez. Enpara + QNB combosunu kullanabilirsin. QNB ile Enparaya göndermek de ücretsiz.

Bu kadar banka var sadece enpara + iş kullanıyorum. İş'i de kredi kartından dolayı.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-06-12-15-33-14-045_finansbank.enpara.jpg
    Screenshot_2023-06-12-15-33-14-045_finansbank.enpara.jpg
    45,1 KB · Görüntüleme: 67
  • Screenshot_2023-06-12-15-32-55-669_com.miui.home.jpg
    Screenshot_2023-06-12-15-32-55-669_com.miui.home.jpg
    78,3 KB · Görüntüleme: 66

Geri
Yukarı