Enpara ve Papara neden kullanılır?

Enpara, Papara bunları neden kullanıyorsunuz? Yararları nedir? Hangisini önerirsiniz?

Papara öneririm. Mesela Netflix ve Spotify gibi ödemelerin (bayağı var bu markalar gibi gibi) yarısını iade ediyor. Puan değil, direkt bakiye olarak anında iade ediyor. EFT saatlerinden bağımsız anında IBAN'a ya da Papara'ya, kayıtlıysa direkt telefon numarasını yazarak gönderebiliyorsun. Para anında geçiyor. Evinize adınıza basılan ücretsiz kart geliyor. Daha bir sürü özelliği var. Bankadan daha iyi yüzde yüz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Enpara, Papara bunları neden kullanıyorsunuz? Yararları nedir? Hangisini önerirsiniz?

Papara'nın işlem ücretleri ve limitlerinin bilgileri sitesinde yazıyor.
İşlem ücreti olmadığı için tercih etmiştim ama farklı banka hesaplarından para yüklenemiyor olmayışını eksi olarak görüyorum, sadece kendi banka hesaplarından para transferi yapabiliyorsun.
Bazen uygulaması hata veriyor ama düzeltiyorlar.
Netflix, Spotify gibi uygulamalarda bir miktar ücret iadesi yapıyor.

Papara'nın işlem ücretleri ve limitlerinin bilgileri sitesinde yazıyor.
İşlem ücreti olmadığı için tercih etmiştim ama farklı banka hesaplarından para transferinin olmayışını eksi olarak görüyorum, sadece kendi banka hesaplarından para transferi yapabiliyorsun.
Bazen uygulaması hata veriyor ama düzeltiyorlar.
Netflix, Spotify gibi uygulamalarda bir miktar ücret iadesi yapıyor.
Hocam onu düzeltelim banka hesabından para yüklerken transfer yaparken değil.

Çok uzun süredir Enpara kullanıyorum eskiden;
Steam'de ay içinde harcadığın 100 liranın 50 lirasını bir sonraki ay iade ediyordu (sonra 50 liranın 25 ine düştü sonra kampanya yalan oldu)
Şimdi durum nasıl bilmiyorum ama eskiden para transferlerinde çoğu banka 3-5 lira para kesiyordu, Enpara'da bu kesinti olmuyordu rahat rahat arkaadaşlar arası veya ailedekilerle para transferi yapıyorduk.
Gerçi şimdi benim için kullanım amacı sadece alışkanlık diyebilirim, fakat ilk çıktığı zamanlar gerçekten çok güzel fırsatları vardı.

Enpara kullanma sebebim hiçbir işlemden ücret almaması. Vadeli, vadesiz, döviz ve altın her türlü hesaba müsaade ediyor. Kredi kartını kullanıyorum 500 lira limit ile, temassız özelliği için. Gayet memnunum.

Yeni konular

Geri
Yukarı