Enpara vs Papara

Enpara iyidir. Yaklaşık 4 senedir kullanıyorum. İstediğim saatte ücretsiz EFT, havale yapabiliyorum. Anlaşmalı olduğu bankalar var. Kendi ATM'si olmasa bile onlardan ücretsiz çekim yapabiliyorsun. Müşteri hizmetlerine ulaşım çok kolay ve ilgileri çok iyi. Yatırım hesaplarının oranları fena sayılmaz.
İkisini de kullanıyorum. Enpara'da IBAN olduğu için para alış-verişlerde daha rahat, işlem ücreti vs. almıyor. Papara ile de Netflix, Spotify falan ödüyorum.
enpara biriktirme için daha elverişli. papara öğrenci için daha elverişli kampanya falan yapıyor
Enpara direkt olarak bankaya bağlı, Papara ise ödeme kuruluşu sadece.
Enpara da mı para biriktirmek daha mantıklı olur yoksa Papara da mı çünkü Papara da belirli çekme limiti var Enpara da var mı?

Enpara da mı para biriktirmek daha mantıklı olur yoksa Papara da mı çünkü Papara da belirli çekme limiti var Enpara da var mı?
Dostum Enpara bir banka. Normal bankalar nasıl ise Ziraat,Garanti benzeri Enpara'da o ama sanal bankacılık olarak bu ve QNB Finansbank'a ait. Para biriktirmek için Enpara daha iyi Papara'da çok sınır var. Enpara'da günlük 19.000 TL'ye kadar ücretsiz yatırabilirsin.

Geri
Yukarı