ENS Yayınları Alınır mı?

Hypeer

Hectopat
Makaleler
1
Temelim hiçbir derste yok. Başlangıç olarak Biyoloji, Fizik, kimya ve geometri kitabına ihtiyacım var. ENS Yayınlarının uygulamasında hem tüm soru çözümleri var hem kitaba ait konu anlatımı var. Bu yayın temel atmak için tercih edilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle temelin olmadığını belirtmişsin , söylediğin yayıncı zor ve temele dayalı bir öğretim sunuyor.
Ayrıca videolu çözümler bile var tavsiye ederim.

Çok kötüysen Antrenmanlarla serisiyle başla. Orta seviyeysen 345, iyi düzeydeysen Palme, Karekök. Fullemek istiyorsan Karaağaç, Endemik ve Apotemi.
Matematikte antrenmanları bitirdim zaten diğer dersler için antrenmanlar almaya gerek duymadım. Ens yayınları baya hoşuma gitti kullanan birisinden öneri almak istedim.

Matematikte antrenmanları bitirdim zaten diğer dersler için antrenmanlar almaya gerek duymadım. Ens yayınları baya hoşuma gitti kullanan birisinden öneri almak istedim.
ENS kullanmadım ama kendim kullanıp verim aldığım kaynakları yazdım. Seçim sende. :)

Evet zor gelir. 345 yayınları orta ve ileri düzey içindir. Yayın Denizi düşünebilirsin.

Dostum sana tavsiyem öyle boş boş konu anlatım kitabı felan alıp vakit kaybetme. Artık her yerde konu anlatım videoları var. Temeli olsun olmasın farketmez aç dinle. Hiç kimse 9. sınıfa kimya ve biyoloji temeliyle gitmiyor. Herkes senin gibi. Gidip kolay yayınlarda vakit kaybetme. Yayın Denizi önerebilirim zor değildir.

Evet zor gelir. 345 yayınları orta ve ileri düzey içindir. Yayın Denizi düşünebilirsin.

Dostum sana tavsiyem öyle boş boş konu anlatım kitabı felan alıp vakit kaybetme. Artık her yerde konu anlatım videoları var. Temeli olsun olmasın farketmez aç dinle. Hiç kimse 9. sınıfa kimya ve biyoloji temeliyle gitmiyor. Herkes senin gibi. Gidip kolay yayınlarda vakit kaybetme. Yayın Denizi önerebilirim zor değildir.
Palme biyoloji ve kimya soru bankası almaya karar verdim. Teşekkürler.

Geri
Yukarı