Çözüldü Entegre Grafik kartı belleğini Regedit ile arttırma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Affansen

Hectopat
Makaleler
1
Bilgisayarımda Advanced BIOS kilitli muhtemelen. Regedit yöntemi olmadı. Ya da bir şeyleri yanlış yaptım. Denediğinizde çalışan bir yöntem var mı?

Bu arada performans artışı olmaz diyecekler gelecek muhtemelen. Ben sadece arttırmak istiyorum. Performansını kendin deneyimleyeyim.

VRAM arttırma değil, ayrıma galiba.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buna bak.

Bu arada benim bildiğim ihtiyacı olunca PC otomatik olarak RAM'i kullanır. Biz burada ne için uğraşıyoruz? Yeni aklıma geldi kusura bakmayın. :D

Bunu sana sormak lazım, deniyoruz işte bir şeyler neyse zevkli oluyor devam...

HD 4000;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
İnşallah HD 4000 bir gün böyle iflas etmez.

Hocam oyunun akıcı olması benim için 15 FPS üstü olsun yeter. 15-16 FPS akıcı benim için. 😃

30-40 FPS'ler bana 300 FPS gibi geliyor.

2014 senesinde PS4 çıkmıştı Nescafe'den. Ama PS4 için düzgün sevdiğim oyun olmadığı için sadece NFS: Rivals, FIFA 17 ve bazı oyunların demosu var.

Hayattaki şansım. Bana PS4 çıksın kendim oyun üretirim her şekilde onda oyun oynarım.

HD 4000;
İnşallah HD 4000 bir gün böyle iflas etmez.
Oyunlarda aynen öyle oluyor. :D
30-40 FPS'ler bana 300 FPS gibi geliyor.
Ben de öyle hissediyorum. 😆
Hayattaki şansım. Bana PS4 çıksın kendim oyun üretirim her şekilde onda oyun oynarım.
Hocam oyunlar da zaten çok pahalı. 3 tane oyun alsak o fiyata GTX1050 alınır, E-GPU yapılır. :D
NFS Carbon kesin oynatır. Güzel oyundur. Hocam direksiyon uyum sağlar mı bilmiyorum ama sağlarsa çok eğlenirsiniz.
Direksiyon ve joystick desteği olan her oyun hemen hemen destekliyor muhtemelen. Bu oyuna bakayım. Multiplayer var mı?

Hocam oyunlar da zaten çok pahalı. 3 tane oyun alsak o fiyata GTX1050 alınır, e-GPU yapılır.

1618903259554.png

Mantıklıymış. İşlemci ne hocam? Darboğaz?

Eki Görüntüle 983174

Mantıklıymış. İşlemci ne hocam? Darboğaz?
I7 3667U. Kendi entegre grafik birimi ile darboğaz oluyor. Zamanında iyi işlemciymiş muhtemelen. :D
Hocam araba oyunu sevmediğim için aklıma gelen NFS oyunu oldu bakmanızı öneririm.
Tamamdır teşekkürler.

Bu arada @SON İ3 BÜKÜCÜ sizi de uğraştırdık. Bir mesajınızı çözüm olarak işaretlemek istiyorum. Hangisini işaretleyeyim?

Geri
Yukarı