Çözüldü Entegre Grafik kartı belleğini Regedit ile arttırma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Affansen

Hectopat
Makaleler
1
Bilgisayarımda Advanced BIOS kilitli muhtemelen. Regedit yöntemi olmadı. Ya da bir şeyleri yanlış yaptım. Denediğinizde çalışan bir yöntem var mı?

Bu arada performans artışı olmaz diyecekler gelecek muhtemelen. Ben sadece arttırmak istiyorum. Performansını kendin deneyimleyeyim.

VRAM arttırma değil, ayrıma galiba.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buna bak.

Bu arada benim bildiğim ihtiyacı olunca PC otomatik olarak RAM'i kullanır. Biz burada ne için uğraşıyoruz? Yeni aklıma geldi kusura bakmayın. :D

Bunu sana sormak lazım, deniyoruz işte bir şeyler neyse zevkli oluyor devam...
Çözüm mözüm boş iş. Versen ne olur, vermesen ne?
Eğer çözülmeden çözüm verirsem moderatörler anlaşmalı yaptığımı düşünüp ikimize de ban atabilirler. O yüzden çözülmeyen konuları çözüldü işaretlemiyoruz. :)
Teşekkürler.

Bu arada benim bildiğim ihtiyacı olunca PC otomatik olarak RAM'i kullanır. Biz burada ne için uğraşıyoruz? Yeni aklıma geldi kusura bakmayın. :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Buna bak.

Çözüm
Buna bak.

O videonun birinci yöntemini denedim de 2. yöntemi denemedim. Sizce işe yarar mı 2. yöntem? :D

O videonun birinci yöntemini denedim de 2. yöntemi denemedim. Sizce işe yarar mı 2. yöntem? :D

Bana sen i3 bükemezsin dediler, bende denedim ve büktüm. Buradan bir şey koparacağız gibime gelmiyor. Driver güncelle, performans ayarı atalım HD 4000'e daha çok kazanırız.
@Affansen
Buna bak bir emin değilim ama deniyoruz. Bugün o HD 4000 bükülecek.

Bana sen i3 bükemezsin dediler, bende denedim ve büktüm. Buradan bir şey koparacağız gibime gelmiyor. Driver güncelle, performans ayarı atalım HD 4000'e daha çok kazanırız.
@Affansen
Buna bak bir emin değilim ama deniyoruz. Bugün o HD 4000 bükülecek.
Driver güncel. Desteğini kestiler zaten.
Overclock işi biraz sorun. Çünkü Laptop zaten fırın gibi, kartı hepten yakmayalım. :D
Buna bak.

Bir şey daha soracağım. 2. yöntemi denediğimde olmadı ama 1. yöntemi silmiştim. 1. yöntem ile mi oluyor 2. yöntem? Yani 2. yöntemi denerken 1. yöntemi kaldırmalı mıyım?

Yeni konular

Geri
Yukarı