Enter Sandman vs Nothing Else Matters vs The Unforgiven

Enter Sandman V.S. Nothing Else Matters V.S. The Unforgiven

• Oy verenlerin toplamı
    7
  • Anket şu tarihte sona erecek: .

Grandfather

Decipat
Yer
Beylikdüzü/İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Baterist
Sizce hangi şaheser? Benim karşıma böyle bir anket gelse hangisine cevap veririm arada kalırım. Çünkü hepsi mükemmel ama oyum Enter Sandman'a.

Son düzenleyen: Moderatör:
- Nothing else matters; sokaktaki tiner çeken apaçinin de dinlemesi hedeflenerek üretilmiş balladlardan bir tanesi. Bir metal şarkısı Düğünde dans etmek için açılıyorsa orada metalin karizması bitmiş demektir.

- Unforgiven, yukardaki kafaya ağır gelir.

- Enter sadman, Metallica nın en sevmediğim şarkılarından.. Popülerlik ve geniş kitlelerin dinlemesi için yaratılmış işlerden biridir.

- Nothing else matters; sokaktaki tiner çeken apaçinin de dinlemesi hedeflenerek üretilmiş balladlardan bir tanesi. Bir metal şarkısı Düğünde dans etmek için açılıyorsa orada metalin karizması bitmiş demektir.
Düğün ve nothing else matters???
- Unforgiven, yukardaki kafaya ağır gelir.
o kafa kim?
- Enter sadman, Metallica nın en sevmediğim şarkılarından.. Popülerlik ve geniş kitlelerin dinlemesi için yaratılmış işlerden biridir.
o sizin şahsi fikriniz olduğu için birşey diyemeyiz.

Cliff BURTON resmi koymak ile bu grubun uzmanı haline gelmiyorsunuz.
Ben 94 İnönü stadyumu Metallica konserinde kafa sallarken; siz henüz konuşmayı sökmüştünüz.
Hocam siz ne yaşıyorsunuz? Ben size "Metallica Uzmanıyım" diye birşey dedim mi? Dedin de kanıt göster okay diyeceğim. Ben sizin fikrinize saygı duyduğumu açıkladım ve "o kafa kim" derken kimden bahsettiniz diye sordum. "Düğün ile Nothing Else Matters???) diye sordum çünkü komik geldi. Sizlik bir durum yok o şarkının düğünde oynatılması saçma geldi.

Belli ki beni yanlış anladınız ya da sinirlenmek için yer arıyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı