Envanter dizmek mantıklı olur mu?

men0fhonor

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Copenhagen majoru dolayısıyla skin fiyatları artmış bulunmakta. İyi floatlı birkaç tane FT Asiimov ile bende kâr ettim ama onları almak için tüm envanteri satmam gerekti. Skin fiyatları ne zaman eski hale döner? Dönesiye kadar Asiimov alıp satarak hala kâr edebilir miyim?

Yerinizde olsam CS'ye envanter dizmem. Kar etseniz bile o parayı çekmek istediğinizde yatırdığınız parayı anca alabilirsiniz. Gene de envanter dizmek istiyorum diyorsanız 500-1000TL arası unutabileceğiniz bir parayla envanter alın derim. Yatırım ve kar yapmak istiyorsanız kapsüllere yönelin.

Yerinizde olsam CS'ye envanter dizmem. Kar etseniz bile o parayı çekmek istediğinizde yatırdığınız parayı anca alabilirsiniz. Gene de envanter dizmek istiyorum diyorsanız 500-1000TL arası unutabileceğiniz bir parayla envanter alın derim. Yatırım ve kar yapmak istiyorsanız kapsüllere yönelin.

Teşekkür ederim hocam. Dediğiniz bütçe kadar param Buff'ta var. Hangi kapsülleri önerirsiniz? Major yüzünden kapsüllerin de fiyatı artmamış mıdır?

Teşekkür ederim hocam. Dediğiniz bütçe kadar param Buff'ta var. Hangi kapsülleri önerirsiniz? Major yüzünden kapsüllerin de fiyatı artmamış mıdır?
Copenhagen kapsülleri satışa çıktığında bir kaç gün piyasayı izleyip daha sonrasında duruma göre kaybetsen bile unutabileceğin bir para ayırarak alabilirsin. Stickerlar berbat ötesi olduğundan dolayı yatırım az olursa tıp ki eski turnuvalarda olduğu gibi bir etki yaratacağını ve fiyatlarının uzun vadeli olarak artabileceğini düşünüyorum.

Hocam Paris kapsüllerinin durumundan dolayı ben öneri vermiyorum. Ne olacağı belli değil çünkü.

Sağ olun hocam. Bu durumda envanter dizmeye yöneleceğim. Buff fiyatları ve Steam pazarı fiyatları majordan sonra düşüşe geçer mi?

Sağ olun hocam. Bu durumda envanter dizmeye yöneleceğim. Buff fiyatları ve Steam pazarı fiyatları majordan sonra düşüşe geçer mi?

Tahminimce artışa geçecektir. Çünkü insanlar major bileti ve kapsülü için ellerinde itemleri satmak isteyecekler. Ne kadar fazla item satılırsa fiyat o kadar düşer. Yani şu an da bence alım yapmanın tam zamanı. Tabii ki bu benim görüşüm tam terside çıkabilir.

Bence skinlere yatırım yapma, şu an verdiğim parayı bile geri alamıyorum. Fiyatları çakıldı nedense, tekrar artar umarım hemen satacağım.

Geçen yılın aksine, lk söylenilen kesinlikle doğru, Cs de ihtiyacın olduğunda özellikle mid- high tier eldiven, bıçak vs Türkiyede elden çıkarmak çok zor. Ölücüler dışında ne yazik ki zor. Ve evet, kesinlikle CS ye unutacağınız, umrunuzda olmayan parayı koymalısınız.

Kapsül kar etme işi artık yaş, o yönde kimsenin beklentisi olmasın derim. Son 6 ay BUFF grafiklerine bakarsanız, aktif drop pool skini bile fiyatta %30+ artış ( tabi cs 2 ile fiyatların aşırı çakılmış olmasından yüksek gözüküyor bu oran) varken, en kötü 2-3x yapılır diyen kapsül sticker diye bir şey neredeyse yok. Stockholm ve birazcık antwerp ile o iş geride kaldı. Ben sürpriz, mesela kimse copenhagen a paristen ötürü yatırım yapmayacak vs, olmadıkça, kesintileri de heaplarsak majorlerin karlı olduklarını düşünmüyorum. Ben 5 yıl paris bekletirim diyorsanız o ayrı.

Geri
Yukarı