EpaTeknoloji Ürünümün Nereye Gittiğini Söylemiyor

astoros

Centipat
Arkadaşlar iyi forumlar, yaklaşık 2 ay önce Hepsiburada üzerinden ekran kartı satın aldım (Sapphire). Satın aldığım mağaza ismi EpaTeknoloji. 2 hafta önce ekran kartım arızalandı ve EpaTeknoloji'ye gönderdim. Mail atıyorum bilgi almak amaçlı, bana servise gönderildiğini söylüyorlar. Endeks Bilişim'i arıyorum mağaza ürün yollamamış(Garanti kağıdındaki firma). Mail attım Endeks Bilişim'e yollamadıklarını söylediler. Nereye yolladıklarını soruyorum söylemiyorlar. Böyle bir hakları var mı? Servis Point'i aradım oraya da gitmemiş. Bu arada Ekran Kartı'nın seri numarasını almayı unuttuğum için mağaza ismi vererek sordurmaya çalışıyorum. Biraz önce HepsiBurada üzerinden talep oluşturdum. Bildiğim kadarıyla Türkiye'deki tek Sapphire yetkili servisi Servis Point. Oraya da gitmemiş. Ne yapacağım?

Son düzenleyen: Moderatör:
THH'ye başvurun.

Arkadaşlar iyi forumlar, yaklaşık 2 ay önce Hepsiburada üzerinden ekran kartı satın aldım (Sapphire). Satın aldığım mağaza ismi EpaTeknoloji. 2 hafta önce ekran kartım arızalandı ve EpaTeknoloji'ye gönderdim. Mail atıyorum bilgi almak amaçlı, bana servise gönderildiğini söylüyorlar. Endeks Bilişim'i arıyorum mağaza ürün yollamamış(Garanti kağıdındaki firma). Mail attım Endeks Bilişim'e yollamadıklarını söylediler. Nereye yolladıklarını soruyorum söylemiyorlar. Böyle bir hakları var mı? Servis Point'i aradım oraya da gitmemiş. Bu arada Ekran Kartı'nın seri numarasını almayı unuttuğum için mağaza ismi vererek sordurmaya çalışıyorum. Biraz önce Hepsiburada üzerinden talep oluşturdum. Bildiğim kadarıyla Türkiye'deki tek Sapphire yetkili servisi Servis Point. Oraya da gitmemiş. Ne yapacağım?

Hepsiburada ile detaylı arayarak görüş. Hepsiburada yardımcı olmaz ise git THH'ne danış onlar yol gösterirler.

Geri
Yukarı