İade sürecindeki ürünümün muadilini ya da kendisini istiyorum

Bence sen yine de bir şansını dene firmaya derdini anlat örnek olarak Logitech'de klavyem bozulmuştu ellerinde o klavyeden olmadığından dolayı bir üst model yollamışlardı. Belki yardımcı olurlar aylar önce bu olayların olduğunu anlatırsın he illa garantisi bitmiş yardımcı olamayız derler ise satın aldığın yerden çek yerine nakit paranı geri iste, son çare olarak çeki kabul et yani uğraşsan paranı nakit olarak alırsın ama bu baya vakit alabilir bu yüzden çeki alıp üstüne biraz ekleme yaparak yine güzel bir şey alabilirsin o mağazadan.
Aynen dediğiniz gibi Logitech desteğiyle direkt iletişime geçmiştim ama sıkıntı G810 klavyede switchin kırılmasıydı yani fiziksel olarak kanıtlanabilecek bir şeydi. O şekilde ürünü imha ettirdiler ve G815'i yolladılar.
Ama Corsair Kulaklıkta durum farklı üründe fiziksel bir hasar yok. Cızırtı geldiği için mecbur ellerine ulaşması gerektiğini düşünerek aldığım firmaya yolladım. Aksi takdirde ürünü onlara yollamamı isteseler yüklü miktarda kargo parasını vermek istemezdim.

GameEkstra ayrıca ürünlerde fiyatlandırma konusunda esnetme yapabileceğini belirtti.

Evet doğru olanı yapmışsınız fakat 11 Ocak'ta verdiğiniz ürünün servis işlemi oldukça uzamış buna da sizin yapacak bir şeyiniz yok, son olarak o zaman size tavsiyem firma da normalde para iadesi yapabilir fakat yine de sizi uğraştırmayıp mağazalarından fatura fiyatından bir ürün vermeyi ve fiyatlar da esneklik yapmayı teklif etmiş bu yüzden siz de vakit kaybı yaşamamak için sonuçta anladığım kadarıyla yeni bir kulaklık almanız gerekecek, bu firmadan o çek ile ister o fiyata ister sizde üstüne koyarak bir ürün almanız olacaktır. Diğer türlü işlemleriniz uzayacak ve yine bekleyen taraf siz olacaksınızdır.

Geri
Yukarı