Epic Game Ubisoft indirimlerin oyun tavsiyesi

zafercoturoglu

Hectopat
Arkadaşlar merhaba Epic Game Store Ubisoft ürünlerinde ciddi indirime gitti. Elimde eskiden kalma 60 TL'lik indirim kodum da var bir oyun almak istiyorum. Borderlands 3, AC Origins Far, CRY 5 arasında kaldım bakmak isteyen arkadaşlar için R6, AC serileri de var. Borderlands 3 nasıl bir oyun Multiplayer mı? Yoksa Witcher gibi bir oyun mu? Elimde AC Odeyssey var Origin nasıl bir oyun oynayan arkadaşlar yorumlarını esirgemezse sevinirim siz olsanız hangisini tercih edersiniz.

Arkadaşlar merhaba epic Game store Ubisoft ürünlerinde ciddi indirime gitti. Elimde eskiden kalma 60 TL'lik indirim kodum da var bir oyun almak istiyorum. Borderlands 3, AC Origins far, CRY 5 arasında kaldım bakmak isteyen arkadaşlar için R6, ac serileri de var. Borderlands 3 nasıl bir oyun multiplayer mı? Yoksa Witcher gibi bir oyun mu? Elimde ac odeyssey var Origin nasıl bir oyun oynayan arkadaşlar yorumlarını esirgemezse sevinirim siz olsanız hangisini tercih edersiniz.

Söylediğiniz oyunlar hikaye tabanlı oyunlar R6 haricinde oyunlar kısmında Ubisoft oyunlarının tamamını oynadım.
AC Origins tarih olarak mısırı anlatan assasins Creed oyununun gizlilikten biraz uzaklaşıp yeni oyun mekanikleri barındıran sevdiğim bir oyun .Assassin’s Creed: Origins’in hikayesi, Cleopatra’nın kardeşi Ptolemy XIII’ün Mısır’da hüküm sürdüğü zamanda geçiyor. Hikayeye özet geçecek olursak kaosa hapsolmuş Mısır’ı, bir isyancı rolünde Bayek ile birlikte kurtarmaya çalışıyoruz. Diktatör bir kötü karakter, bağımsızlık uğruna her şeyi yapmaya göze alan iyi ana karakter ve savaşa sürüklenmekte olan bir medeniyet. Oyuna savaştığımız kötü topluluk ise bu kez Templar’lar (Tapınakçılar) yerine Order of the Ancients oluyor. Mısır topraklarını gölgelerin içinden kontrol eden bu grup, Assassin’s Creed serisinde neredeyse tüm olayların kökenine iniyor. . Farcry 5 kıyamet temalı ve inanç konusunun kafa yapan etkisinden bahsediliyor. Şu an division 2 13TL denemeni tavsiye ederim.

Son düzenleme:
Söylediğiniz oyunlar hikaye tabanlı oyunlar R6 haricinde oyunlar kısmında Ubisoft oyunlarının tamamını oynadım.
AC Origins tarih olarak mısırı anlatan assasins Creed oyununun gizlilikten biraz uzaklaşıp yeni oyun mekanikleri barındıran sevdiğim bir oyun .Assassin’s Creed: Origins’in hikayesi, Cleopatra’nın kardeşi Ptolemy XIII’ün Mısır’da hüküm sürdüğü zamanda geçiyor. Hikayeye özet geçecek olursak kaosa hapsolmuş Mısır’ı, bir isyancı rolünde Bayek ile birlikte kurtarmaya çalışıyoruz. Diktatör bir kötü karakter, bağımsızlık uğruna her şeyi yapmaya göze alan iyi ana karakter ve savaşa sürüklenmekte olan bir medeniyet. Oyuna savaştığımız kötü topluluk ise bu kez Templar’lar (Tapınakçılar) yerine Order of the Ancients oluyor. Mısır topraklarını gölgelerin içinden kontrol eden bu grup, Assassin’s Creed serisinde neredeyse tüm olayların kökenine iniyor. . Farcry 5 kıyamet temalı ve inanç konusunun kafa yapan etkisinden bahsediliyor. Şu an division 2 13TL denemeni tavsiye ederim.
division u aldım kanka bana hangi daha uzun oynayış sunar oyunu alıp bir kaç saat oynayıp bırakmak istemiyorum mesela witcher 3 gibi 100 küsür saat olmasını beklemiyorum ama bi 30 saat üstü oynanış sunması lazım

Division u aldım kanka bana hangi daha uzun oynayış sunar oyunu alıp birkaç saat oynayıp bırakmak istemiyorum mesela Witcher 3 gibi 100 küsür saat olmasını beklemiyorum ama bir 30 saat üstü oynanış sunması lazım.

Anladım kardeşim söyleyeceklerim bu kadar umarım o yapıda bir oyun bulursunda bizi de aydınlatırsın :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı