Epic Games 0xc000007b hatası

Rapor paylaşınız.

Rapor paylaşınız.
Google Drive'la Tanışın – Tüm dosyalarınız için tek bir yer hallettim tamamdır.

Halletmeniz güzel, kusura bakmayın bildirimi kaçırmışım. Fakat herkese açmanız lazım dosyayı.

Ek Açıklama 2020-08-16 103509.png

DirectX İndirme aracında eskiden Xinput gibi DLL'ler ayrı ayrı bulunuyordu. Şimdi ben göremedim ya da kaldırılmış sanırım. Saçma bir yola başvurup xinput1_3.dll dosyasını bir siteden indirip Epic Games Launcher'ın içine attım. Bu seferde başka DLL hataları almaya başladım. Yüklediğim Rocket League oyunu da "Rocket League çalışmayı durdurdu." hatası verdi. DirectX sürümüm 9 ve 11'e güncellemeyi bilmiyorum. DirectX İndirme Aracı'nda da 10 saniyede kurdum deyip kapatıyor uygulama. Yardıma ihtiyacım var.

Niye böyle bir şey yaptınız ki? Bunları söylediğimi hatırlamıyorum. Kafanıza göre yaptığınız tüm işlemleri geri alın. Hangi DLL attıysanız silin, ne indirdiyseniz kaldırın. Sonra sadece ama sadece benim dediklerimi yapın.

Niye böyle bir şey yaptınız ki? Bunları söylediğimi hatırlamıyorum. Kafanıza göre yaptığınız tüm işlemleri geri alın. Hangi DLL attıysanız silin, ne indirdiyseniz kaldırın. Sonra sadece ama sadece benim dediklerimi yapın.

Sildim de sorun şu; ben xinput1_3.dll dosyasını nereden indirebilirim? Siz böyle bir şey demediniz :D, ben çözemeyince saçma bir yola başvurdum. DirectX İndirme Aracını indirip kurmaya çalıştığımda 10 saniye sonra bitti deyip kapatmamı istiyor. Ne yapmalıyım?

DirectX İndirme Aracını indirip kurmaya çalıştığımda 10 saniye sonra bitti deyip kapatmamı istiyor.
Kurulum bitti, kapat diyor. Yapmanız gereken şey kapatıp oyuna girmeyi denemekti.

Yeni konular

Geri
Yukarı