Çözüldü Epic Games 0xc000007b hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

the class

Hectopat
Technopat'ın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu linkteki çözümlerinin hepsini denedim olmadı hatta hata ayıklama programında hata ekranı gelmedi çok denedim.
Çözümü nedir?
Epic Games Launcher çalışmıyor bu arada.

Çözüm
Silin:

C:\Windows\System32\d3dcompiler_43.dll

Kurun:

Çözülmezse yeni rapor.

Tamam, müsait oldugudunuz zaman yapalım. Bu mesajın üstüne mesaj atmayın. Müsait oldugunuzda attıgınız zaman bildirim gelsin.

Videodaki işlemleri doğru yaptıgından eminsin değil mi ve doğru exe için rapor aldıgından? Capture events'e basmayı da unutmayın.
Değil tabii ki. Hatta atladığı kısmı da söyleyeyim: Process name seçmiyor muhtemelen :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Tek tek adım uygulayarak gidin. Hatasız bir şekilde adımları uyguladığınızda, raporun düşmesi lazım.

Tek tek adım uygulayarak gidin. Hatasız bir şekilde adımları uyguladığınızda, raporun düşmesi lazım.
Yok olmuyor programı ilk açtığımda sizde hata düşüyor ama bende düşmüyor. Onu geçtim programin exe sini denedigimde de düşmüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı