Epic Games 130TL kupon ile RDR2 alınır mı?

Joel1

Hectopat
Malum Epic Games 200TL ve üzeri sepet için 130TL indirim getirdi benim aklımda RDR2 var çünkü acayip övülen ve benim de sevdiğim bir oyun ama oynama fırsatım olmadı açıkçası. RDR2 almak istiyorum ama ekran kartım RX 560 4 GB ve 1080p Low ayarlarda 45 FPS alır sizce almaya değer mi 35-50 arası FPS de keyif verir mi?
Eğer cevabınız evet ise sepeti 200TL'ye ulaşması için ne oyun önerirsiniz benim aklımda kena bridge of spirits var bayağı övülmüştü ve güzel gözüküyor (30-40 arası FPS alır tahminen) sizin önerilerinizi alim (her kategoride oyunu severim fark etmez) böyle zaman geçirmelik.

RDR2'yi ben de yeni aldım, henüz indirip oynamadım ama düşük FPS'te de olsa oynamak keyif verir diye düşünüyorum. Çünkü zamanında GT630M grafik kartlı laptopum ile 720p çözünürlük ve en düşük grafik ayarlarıyla 25-40 FPS arası GTA V oynamıştım, kasa kasa oynatsa da o haliyle bile keyif almıştım hatta o şekildeyken hikaye modunu tamamlamıştım :)

Ben RDR 2'nin yanına R6 ve Disco Elysium aldım, genel olarak Hades ve Disco Elysium çok öneriliyor.

1050 Ti ile sadece texture Ultra'da gerisi Low'da 30-40 arası alıyorum. Ben ileride ekran kartı değişirsem diye de aldım açıkçası. 20 saat falan oynadım ancak sıkıldım sonra FPS olayından dolayı.

Geri
Yukarı