Epic Games 130TL kupon veriyor!

Ben ucuz olan oyunlarla yapmayı düşünüyorum. Oluyor mu bilmiyorum ama deneyeceğim.
Oluyor hocam. Ben istek listemdeki birkaç adet oyunla denedim. Sorun çıkarmıyor. Şöyle bir durum var ki hangi oyunu alacağınız da önemli. Eğer iade etmek isterseniz kupon geri gelmiyormuş. En azından benim açıklamadan anladığım o şekilde.

Oluyor hocam. Ben istek listemdeki birkaç adet oyunla denedim. Sorun çıkarmıyor. Şöyle bir durum var ki hangi oyunu alacağınız da önemli. Eğer iade etmek isterseniz kupon geri gelmiyormuş. En azından benim açıklamadan anladığım o şekilde.
Yukarı da yazdım ama gören olmadı. Tosla kart ile ödemeyi yapın %15 iade ediyor.
Hocam sepet 200TL ve üstü oldukça oluyor istediğiniz kadar oyun ekleyin.
Teşekkürler biraz zaman ayıracağım ders de çalışmam gerek ama bunu kaçıramam. :D

Far Cry 6 almayı düşünüyorum. Alınır mı? Diğer oyunlarını bitirdim ve bu fiyata alayım diyorum.
Hocam Far Cry formülünden hala sıkılmadıysanız istediğinizi veriyor. Fiyat olarak düşüyorsanız yanına bir kaç oyun daha ekleyip 200Tl yaparsanız harika fiyat verilir.
Teşekkürler biraz zaman ayıracağım ders de çalışmam gerek ama bunu kaçıramam. :D
Tabi öncelikleri unutmamak lazım. Ama bu fırsatta kaçmayacak fırsat bunu da unutmamak lazım :D

Geri
Yukarı