Epic Games 130TL kupon veriyor!

Bende kararım borderlans 3 ve Mafia de almak Steam üzerinden ise Death Stranding ve Forza Horizon 5 alacağım ve uzun süre bana fazlasıyla yeterli bunlar.

Anlaşılan korku oyunu oynayan bilen yok...
Hocam aslında sevdiğim bir tür ama Epic'te katalog sınırlı o yüzden kuponla kullanılabilecek düzgün bir oyun yok arkadaşın istediği. Bayağı baktım ama düşük bütçeli yürüme simülasyonları var hep.
Bende kararım borderlans 3 ve Mafia de almak Steam üzerinden ise Death Stranding ve Forza Horizon 5 alacağım ve uzun süre bana fazlasıyla yeterli bunlar.
Hocam Mafia güzel tercih. Borderlans 3 yerine Epic'ten Death stranding daha iyi olmaz mı?

Anlaşılan korku oyunu oynayan bilen yok...
Hocam açıkçası Epic kütüphanesinde korku oyunu pek yok. En sağlam Amnesia serisi var, Layers of Fear 2 var, SOMA var, Conarium (Türk yapımı) var, Alan Wake Remastered var, Among the Sleep var. Among the Sleep'i bedavaya vermişti Epic, aynı şekilde Amnesia: TDD ve Machine for Pigs'i de. Ona göre bakarsınız. Conarium korkunç değil fakat korku diye geçiyor diye yazayım dedim.

@HooDue
1643362236273.png

Ben sanırım bunları alacağm :)

Hocam aslında sevdiğim bir tür ama Epic'te katalog sınırlı o yüzden kuponla kullanılabilecek düzgün bir oyun yok arkadaşın istediği. Bayağı baktım ama düşük bütçeli yürüme simülasyonları var hep.

Hocam Mafia güzel tercih. Borderlans 3 yerine Epic'ten Death Stranding daha iyi olmaz mı?

Olabilirde bilemiyorum ya çok kararsızım ben. :D

Geri
Yukarı