Epic Games 130TL kupon veriyor!

Sepetinizi doldurma amacıyla hala oynamayan varsa Crysis Remastered Trigoly önerebilirim. Hem de yukarıdaki arkadaşların belirttiği gibi Crysis 4'e hazırlık olur. Gerçi 2023'ten önce çıkacağını sanmıyorum ama oynanması gereken bir seri. Türkçe seslendirmesi de cabası :)

Sepetinizi doldurma amacıyla hala oynamayan varsa Crysis Remastered Trigoly önerebilirim. Hem de yukarıdaki arkadaşların belirttiği gibi Crysis 4'e hazırlık olur. Gerçi 2023'ten önce çıkacağını sanmıyorum ama oynanması gereken bir seri. Türkçe seslendirmesi de cabası :)
Hocam 3 oyunda da mı Türkçe dublaj var?

Arkadaşlar 2 hesap yapacağım
Valhalla bayağı övünüyor viking teması da ilgimi çekmiyor değil o yüzden Valhalla'nun içinde bulunduğu bir paket var için de Watch Dogs da var onu almayı düşünüyorum 222 liraya
Bir diğer hesabım içinse tam karar veremedim açıkçası Horizon'u alacaktım ama Steam cüzdan da para var onu oradan alacağım
Mafia serisini onerir misiniz

Ayrıyeten performans olarak Valhalla da sorun yaşamam diye düşünüyorum size de sorayım
Ryzen 7 4800H
RX5600M 6 GB
2*8 RAM.
High ayarlarda oynarim sanırım.

Limbo
Mafia 2: Definitive Edition
Journey
Disco Elysium
RDR2 nasıl sepet sizce Diğer 4'ü yerine Kena mı alsam
Bence Kena'yı tercih etmelisiniz. Disco Elysium her indirim döneminde gayet uygun fiyata düşüyor. Başka zaman Steam'den de alabilirsiniz ancak Kena sadece Epic Games'te ve kuponla bedava oluyor resmen.
Mafia 2 DE resmen para tuzağı. Mafia 2 ve Mafia 3 grafik olarak neredeyse hiç yenilenmemiş. Tercih sizin tabii. Journey hakkında bir bilgim yok. Limbo da uygun fiyatlı bir oyun. Kena'yı ekledikten sonra yanına ekleyebilirsiniz veya Disco Elysium gibi daha sonra da alabilirsiniz.

Arkadaşlar 2 hesap yapacağım
Valhalla bayağı övünüyor viking teması da ilgimi çekmiyor değil o yüzden Valhalla'nun içinde bulunduğu bir paket var için de Watch Dogs da var onu almayı düşünüyorum 222 liraya
Bir diğer hesabım içinse tam karar veremedim açıkçası Horizon'u alacaktım ama Steam cüzdan da para var onu oradan alacağım
Mafia serisini onerir misiniz

Ayrıyeten performans olarak Valhalla da sorun yaşamam diye düşünüyorum size de sorayım
Ryzen 7 4800H
RX5600M 6 GB
2*8 RAM.
High ayarlarda oynarım sanırım.
Watch Dogs Legion olan paketi almanızı önermem. Tek başına Valhalla'nın üst sürümlerinden birini almanız çok daha mantıklı olacaktır. Yanlış hatırlamıyorsam son indirim döneminde Valhalla 70-80 TL civarına alınabiliyordu. Tercih sizin tabii. Şu anda 90 TL'ye key olarak Valhalla satan siteler de mevcut. Horizon Zero Dawn iyidir ancak biraz uğraştıran bir oyun. Haritada boş boş dolanıp çalı çırpı toplamak zorundasınız. Bunu göze alıyorsanız hikâyesi gayet iyi olan güzel bir oyundur. RDR2 ve Kena paketi öneririm size de.

Bence Kena'yı tercih etmelisiniz. Disco elysium her indirim döneminde gayet uygun fiyata düşüyor. Başka zaman Steam'den de alabilirsiniz ancak kena sadece Epic Games'te ve kuponla bedava oluyor resmen.
Mafia 2 de resmen para tuzağı. Mafia 2 ve Mafia 3 grafik olarak neredeyse hiç yenilenmemiş. Tercih sizin tabii. Journey hakkında bir bilgim yok. Limbo da uygun fiyatlı bir oyun. Kena'yı ekledikten sonra yanına ekleyebilirsiniz veya disco elysium gibi daha sonra da alabilirsiniz.

Watch Dogs Legion olan paketi almanızı önermem. Tek başına Valhalla'nın üst sürümlerinden birini almanız çok daha mantıklı olacaktır. Yanlış hatırlamıyorsam son indirim döneminde Valhalla 70-80 TL civarına alınabiliyordu. Tercih sizin tabii. Şu anda 90 TL'ye key olarak Valhalla satan siteler de mevcut. Horizon Zero Dawn iyidir ancak biraz uğraştıran bir oyun. Haritada boş boş dolanıp çalı çırpı toplamak zorundasınız. Bunu göze alıyorsanız hikâyesi gayet iyi olan güzel bir oyundur. RDR2 ve kena paketi öneririm size de.

Aynı para Valhalla sezon Pass gibi bir şey var o nedir bir bilginiz var mı belki sadece onu alırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı