Epic Games 130TL kupon veriyor!

Marvel's guardians of the Galaxy Steam'de iyi yorumlar almış Epic kuponu ile 110 TL geliyor sizce almaya değer mi?
Hocam keyifli oyun saf single bir deneyim. Her oyunun artık açık dünya olduğu bir dönemde böyle oyunlar zor bulunuyor yüksek bütçeli. Öneririm. Müzikler müthiş, kombat ve aksiyon bakımından eksiklikleri var. Diyaloglar çok keyifli, hikaye anlatımı çok başarılı.

@Tesla Bobini neden gülüyorsunuz? Steam kullanmadınız sanırım hiç.
Launcher muhabbeti sıktı artık, ondan olabilir. Tabi daha iyi hale getirsinler düzeltsinler de, gelmişsiniz 130 TL indirim konusuna ''epic launcher'ı kötü'' yazıyorsunuz. Oyuna tıklıyorsunuz açılıyor işte ben anlamıyorum ki. 10 dakikada açılıyor sanki oyun. Steam kütüphanesi görece büyük olan biri olarak diyorum ki, Steam de 200 TL'lik sepetimi 70'e versin, gidip ondan alayım.

Launcher muhabbeti sıktı artık, ondan olabilir. Tabii daha iyi hale getirsinler düzeltsinler de, gelmişsiniz 130 TL indirim konusuna "Epic Launcher'ı kötü" yazıyorsunuz. Oyuna tıklıyorsunuz açılıyor işte ben anlamıyorum ki. 10 dakikada açılıyor sanki oyun. Steam kütüphanesi görece büyük olan biri olarak diyorum ki, Steam de 200 TL'lik sepetimi 70'e versin, gidip ondan alayım.

Ben Epic kötü demiyorum, seviyorum ama açılırken 5dk sürüyor. Steam ise 1 dk sürmüyor.

Ben Epic kötü demiyorum, seviyorum ama açılırken 5dk sürüyor. Steam ise 1 dk sürmüyor.
5 dk biraz abartı olmadı mı sanki hocam ya? Masaüstünden istediğim oyuna basıyorum 1 dakikaya açılıyor. Az sonra sizin için süre tutarak da deneyeceğim, kafanızda çok büyütmüşsünüz bu launcher problemini.

5 dk biraz abartı olmadı mı sanki hocam ya? Masaüstünden istediğim oyuna basıyorum 1 dakikaya açılıyor. Az sonra sizin için süre tutarak da deneyeceğim, kafanızda çok büyütmüşsünüz bu Launcher problemini.

Oyun açılma süresi değil. Mesela bilgisayarı açtım geçende şunu indirmeye başlatmıştım diyorum. Açıyorum açılasıya kadar sistem kasıyor açılıyor. İndirme hızı stabil değil 16MB internetim var. Steam fanı değilim aksine yeni yeni kullanıyorum ama çok hızlı geldi.

Oyun açılma süresi değil. Mesela bilgisayarı açtım geçende şunu indirmeye başlatmıştım diyorum. Açıyorum açılasıya kadar sistem kasıyor açılıyor. İndirme hızı stabil değil 16MB internetim var. Steam fanı değilim aksine yeni yeni kullanıyorum ama çok hızlı geldi.
Launcher sadece Store'dan ibaret değil. İçerisinde Unreal Engine de bulunduruyor. Belki bu yüzden yavaş açılıyordur?
Kupon veriyor mis gibi. Oyunu indirdikten sonra Steam'de nasıl çalıştırıyorsanız aynı şekilde, aynı hızda çalıştırıyor. İndirme hızı gayet stabil. İndirme hızında hiç sorun yaşamadım. Büyük yapımları bedava dağıttığı dönemlerde indirme hızı düşük gösteriyor ancak görev yöneticisinden kontrol ettiğinizde hızın doğru olduğunu görüyorsunuz. Açıkçası 5 dakikada bile açılsa 130 TL kupon verdikten sonra önemi yok. İsterse 1 saatte açılsın.

Yani aynı şey. Oyunun açılması için önce Epic Games Launcher'ın açılması lazım.

Bu arada Epic Games Launcher 19.64 saniyede açıldı bende. Steam de aşağı yukarı aynı. İndirme hızı için de Epic'te ne yazdığına bakmayın, 100 KB/s der, aslında 1.5 MB ile indiriyordur. Aynı sorunu ben de yaşadım, biliyorum o yüzden. Oradaki rakamlar doğru değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı