Çözüldü Epic Games 1920X1080P Ekran sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

RaZe.

Centipat

Epic games.png

Sorunum bu şekilde, 1920X1080 çözünürlükte ekran sürekli böyle gözüküyor. 1280X960 yapınca düzeliyor ancak sürekli Çözünürlük değiştirmekten gına geldim. Varsa bu durumun çözümünü bilen ve yazarsa Minnettar olurum.

Not: Silip tekrar yükleme işlemini denedim, Önermeyin.

Çözüm
Uygulamayı gözüktüğü çözünürlükte açın. Uygulama ayarlarına girip Sorun giderme ve Kasa ön belleği konumunu dizenle seçeneklerine tıklayın.

Screenshot_3.png

Ekran kartı sürücüsünü kaldırıp, tekrar kurun.
Bağlantıdaki uygulama ile kaldırıp, tekrar kurmayı dener misin?
Uygulamayı yönetici olarak çalıştırmanı öneririm. Sağ tıklayıp geçici olarak çalıştırabilir. Ya da dosya konumundan kalıcı olarak Yönetici olarak çalışmasını sağlayabilirsin.
Screenshot_2.png

Screenshot_1.png
Yabancı forumlara göz atacağım. Bunlar çözüm sağlamazsa geri dönüş yapın.
Ayrıca sorun çözülürse, hangi seçeneğin çözüm sağladığını belirtin.
Uygulamayı gözüktüğü çözünürlükte açın. Uygulama ayarlarına girip Sorun giderme ve Kasa ön belleği konumunu dizenle seçeneklerine tıklayın.

Screenshot_3.png

Uygulamayı yönetici olarak çalıştırmanı öneririm. Sağ tıklayıp geçici olarak çalıştırabilir. Ya da dosya konumundan kalıcı olarak Yönetici olarak çalışmasını sağlayabilirsin.
Screenshot_2.png

Screenshot_1.png
Yabancı forumlara göz atacağım. Bunlar çözüm sağlamazsa geri dönüş yapın.
Ayrıca sorun çözülürse, hangi seçeneğin çözüm sağladığını belirtin.

Son düzenleme:
Çözüm

Eki Görüntüle 580514

Ayrıca yabancı forumlara göz atacağım. Bunlar çözüm sağlamazsa geri dönüş yapın.
Kasa önbelleği ve Sorun giderme kısmını yaptım ve düzeldi, Çok teşekkür ederim.

Geri
Yukarı