Epic Games Launcher görüntü sorunu

lSerbayl

Hectopat
Epic Games Launcher'de görüntü bozuk gözüküyor kapatıp tekrardan açtım birkaç bir şey denedim olmadı internetten de baktım bir şey bulamadım yardım ederseniz sevinirim şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Adsız1.png
    Adsız1.png
    10 KB · Görüntüleme: 749
  • Adsız2.png
    Adsız2.png
    266,6 KB · Görüntüleme: 724
Son düzenleyen: Moderatör:
@lSerbayl aynısı banada oldu 1 kere silip yükledim düzelmedi sonra zamanla kendisi düzeldi. İnternet hızından kaynaklanıyor olabilir mi? En azından benim internet hızım çok yavaş ondan kaynaklanıyordu diye düşünüyorum.

Daha 2-3 gün önce aynı sorun vardı bende de. Çözüldü.
Epic Games'in kurulu olduğu diske girin (C , D) > Kullanıcılar > (Kullanıcı Adınız) > Görünüm sekmesinden "Gizli Öğeler" kutucuğunu işaretleyin > AppData > Local > EpicGamesLauncher > Saved > webcache > klasörün içindeki her şeyi silin ve Epic Games Launcher'ı başlatın. Sorununuz çözülmezse Epic Games Support'a gidip şikayetinizi iletebilirsiniz.
Bunu ve bunun yanındaki bir kaç dizini daha sildim. Denetim masasından onarım yaptım ve düzeldi.

@lSerbayl aynısı banada oldu 1 kere silip yükledim düzelmedi sonra zamanla kendisi düzeldi. İnternet hızından kaynaklanıyor olabilir mi? En azından benim internet hızım çok yavaş ondan kaynaklanıyordu diye düşünüyorum.
8 mbps olabilir belki bilmiyorum bir kaç gün bekliyorum izliyor olacağım bu süre zarfın da
İnternet de bununla alakalı video görmüştüm bi bakabilirsiniz.
videonun link atabilir misiniz
Daha 2-3 gün önce aynı sorun vardı bende de. Çözüldü.

Bunu ve bunun yanındaki bir kaç dizini daha sildim. Denetim masasından onarım yaptım ve düzeldi.
C:\Program Files (x86)\Epic Games\Launcher ve sonrası şöyle dosyalar var Engine,Portal,VaultCache bu 3 var senin dediğin şekilde çıkmıyor ben de ama yinede teşekkürler

Arkadaşın demek istediği şeyi açıklayayım;
Arama sekmesine ''çalıştır'' yazıyorsunuz açılan sekmeye ''appdata'' yazınca klasör açılıyor sonra arkadaşın dediği kısmı yapıyorsunuz bu şeklde Local > EpicGamesLauncher > Saved > webcache dosyasının içindeki tüm dosyaları siliyorsunuz.

Arkadaşın demek istediği şeyi açıklayayım;
Arama sekmesine ''çalıştır'' yazıyorsunuz açılan sekmeye ''appdata'' yazınca klasör açılıyor sonra arkadaşın dediği kısmı yapıyorsunuz bu şeklde Local > EpicGamesLauncher > Saved > webcache dosyasının içindeki tüm dosyaları siliyorsunuz.
öyle bir dosya bulamadım
Adsız.png

Üst tarafta appdata yazıyor ona tıkla ve dediğimi yap.
Teşekkürler ben bilmiyordum. Appdata girildiğini öyle bir yerin varlığına dair bir şey bilmiyordum ben de ilk kez karşılaştım. Sorun düzeldi
Epic Games Launcher'de görüntü bozuk gözüküyor kapatıp tekrardan açtım birkaç bir şey denedim olmadı internetten de baktım bir şey bulamadım yardım ederseniz sevinirim şimdiden teşekkürler.
Sorun düzeldi. Çözüm: Çalıştır kısmına %appdata% yazıp açın. Çıkan pencerede üst kısım da C:\Users\Serbay\AppData\Roaming gibi bir şey yazıyor olması lazım. Tabi sizde farklı olabilir. ama hemen hemen aynı olması lazım üst deki AppData kısmını tıklayıp. Local,EpicGamesLauncher,Saved,webcache Bu dosyaları bulun isterseniz ben buraya direk adres atim onu da kopyalayıp yapıştırabilirsiniz. Yukarıdaki AppData kısmını açtıktan sonra, aynı yere tıklayıp. Bunu yapıştırıp. \Local\EpicGamesLauncher\Saved\webcache Enter Tuşunu basabilirsiniz. Olabildiğince anlatmaya çalıştım. Olduğu kadar anlatabildim bir sorunuz olur ise sorabilirsiniz. Yardımcı olmak adına resim de atıyorum. Bu arada webcache içindeki tüm dosyaları siliyorsunuz. Unutmuşum af ola.
Yardım ve ilginizden dolayı, herkese teşekkürlerimi sunuyorum.🐣

Dosya Ekleri

• resim 1.png
    resim 1.png
    34,8 KB · Görüntüleme: 505
  • resim 2.png
    resim 2.png
    13,2 KB · Görüntüleme: 240
  • resim 3.png
    resim 3.png
    17 KB · Görüntüleme: 237
  • resim 4.png
    resim 4.png
    22,5 KB · Görüntüleme: 523
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı