Epic Games 2023 Sızıntıları

Bu Epic Games'in amacı ne? Bir de sosyal medyadan iyi oyunlar verin diyen insanlara karşı tamam tamam tamam diye cevap vermişlerdi sonuç hüsran. Şimdi bana kızabilirsiniz hiç oyunda vermeyebilirdi diye ya kardeşim böyle abuk subuk oyunlar vereceğine hiç vermesin daha iyi çünkü bizi boşuna beklentiye sokuyorlar ayıptır günahtır.

Bu Epic Games'in amacı ne? Bir de sosyal medyadan iyi oyunlar verin diyen insanlara karşı tamam tamam tamam diye cevap vermişlerdi sonuç hüsran. Şimdi bana kızabilirsiniz hiç oyunda vermeyebilirdi diye ya kardeşim böyle abuk subuk oyunlar vereceğine hiç vermesin daha iyi çünkü bizi boşuna beklentiye sokuyorlar ayıptır günahtır.
Bugün ki oyun dünkünden daha iyi hiç değilse 3d bir oyun. Dünkü browser tabanlı oyundu.

Yine dediğim şeyi diyeceğim ama sırf siz beğenmediniz diye hiç vermemeleri gibi düşünce çok saçma. Sizin beğenmediğinizi başka biri çok sevebilir.

Ayrıca büyük beklentilere neden giriyorsunuz ki. Her yıl aynı şey oluyor. Benim 0 beklentim oluyor, bana uygun ve güzel bir oyun gelirse seviniyorum gelmezse de nötr kalıyorum, her oyunun hitap ettiği kesim farklı olabiliyor.

Art of Rally yine oynamayı pek düşünmediğim bir oyun. Dunku oyunu ise almadım. Epic şu ana dek Steam yorumlarına göre bakarsak olumlu derecede beğeniye sahip oyunları veriyor, bunlar tarz olarak genele hitap edebilecek popüler oyunlar değiller sadece.
Bence Epic bu hafta da böyle devam eder, son haftayı iyi takip etmek gerek, yılbaşı akşamına da dikkat etmek gerek 13 oyun daha verecek Epic içlerinden en az 2'si popüler oyun olur bence.

İlk 3 günden iyi oyunları verirse sonlara doğru ne olacak? Biraz düşünün, elindeki iyi oyunları ilk 3 günde verdi diyelim, sonra ne olacak? İyi oyunlar vereceği kesin zaten.

Yine dediğim şeyi diyeceğim ama sırf siz beğenmediniz diye hiç vermemeleri gibi düşünce çok saçma. Sizin beğenmediğinizi başka biri çok sevebilir.

Ayrıca büyük beklentilere neden giriyorsunuz ki. Her yıl aynı şey oluyor. Benim 0 beklentim oluyor, bana uygun ve güzel bir oyun gelirse seviniyorum gelmezse de nötr kalıyorum, her oyunun hitap ettiği kesim farklı olabiliyor.
Ben arkadaşa katılıyorum, burada oyun veriyor şükret demek saçmalık. Eleştiri en doğal haktır. Ayrıca beklentiye gireriz tabi, Epic kendi yükseltiyor bu beklentiyi. Gizemli oyun diyince beklenti yükseliyor. Yoksa normal dönemde verdiği oyunlarda öyle kolay kolay laf etmiyordu kimse. Art of Rally için lafım yok ya da dövüş oyunu için ama gidip mobil oyun vermesi, oyun eklenti paketi ve şimdi de benden yaşlı oyunu vermesi 'Gizemli Oyun' diye gazlanınca havası kaçık gazoz gibi oluyor.

Quake 2 geliyor.
Aa evet geçen demiştin. Ama pixel art çalışması görünce dediğini unuttum ve pixel art oyunu gelecek diye düşündüm.

Şöyle genel olarak yazılanlara bakayım dedim de genel olarak kitle verilen oyunlardan şikayetçi. Kendilerince haklı sebepleri olabilir ama adamlar öyle sizin beklediğiniz kalitede oyunu bedava veremezler ki. Beklediğiniz kalitede verecekleri oyun 1-2 tane olur. Onu da tahminimce birini yılbaşında diğerlerini en son verecekleri oyun arasında olur. Daha verilecek 12-13 oyun var. Cuma gününe kadar böyle bağımsız üreticilerin yaptıkları ve düşük bütçeli oyunlar verilecek. Yeni yıla yaklaşılan zamanda oyunlar daha iyi olacak.

İlk 3 günden iyi oyunları verirse sonlara doğru ne olacak? Biraz düşünün, elindeki iyi oyunları ilk 3 günde verdi diyelim, sonra ne olacak? İyi oyunlar vereceği kesin zaten.
Zaten verecekleri 1-2 oyun olacak. Onu da yeni yıla doğru verecek.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı