Epic Games 2023 Sızıntıları

Saati ileri alın. Fallout 3: Game of the Year Edition veriliyor. Bende var biraz üzdü ya.
1703344746707.png

Zamanında vermişti ayrıca indirimde... İNDİRİME giren oyunları vermiyor diyenlere gelsin!

Arkadaşlar yakınmanın anlamı yok. Bence dünki verilen araba oyunu da güzeldi. Fallout 3'te iyi oyundur yani. Sırf GTA 5, AC Odyssey falan beklediğiniz için verilen her oyunu aşağılamayın. Adam ücretsiz ve türünü seven için güzel oyunlar veriyor. İlk günün oyunu gerçekten kötüydü ona diyecek lafım yok(yapımcısı oynamıyordur o oyunu.).

1.cisi sırf ben beğenmedim diye değil alakası yok saçma sapan oyunlar veriyor Epic Games bunu benim sevip sevmememle alakası yok ve insanlarda bu durumdan memnun değil.

2.cisi benim aşırı bir beklentim yok zaten ama bu kadar da değil yani, biraz beklentiye girmemizdeki sebep Epic Games'e bu indirimler başlamadan önce lütfen AAA kalitesinde oyunlar verin yorumları çok oldu Epic Games'de bunları görmüş olmalıki Türkçe karşılığında tamam tamam tamam diye bir mesaj attı insanlara ondan dolayı Epic Games bizi beklentiye soktu.

Adam sen memnun ol diye vermiyor ki zaten. Türünü seven oynasın diye veriyor. Beğenmiyorsan Launcher'i de bilgisayarından kaldırabilirsin. Adamın iyi dediği oyundan kastı da böyle oyunlar olabilir zaten. Fallout 3 kötü oyun mu da beklentimizi karşılamadı falan diyebiliyoruz?

Yeni konular

Geri
Yukarı