Epic Games 24 Haziran ücretsiz oyunları

Anlatamıyorsun işte 😶. Herkesin oynadığı ve ilgisini çektiği oyun türü farklıdır. Sonic Mania ise kendi türünün en iyi oyunlarındandır ve bu türün baş yapıtlarındandır. Ama yok kendilerinin sevmediği her şey çöp onlara göre.
8 yaşında olmadığımdan dolayı ilgimi çekmiyor "Sonic" oyunları. Seveni alsın, bu kötü bir oyun olduğu gerçeğini değiştirmiyor ki. Epic Games kitlesi 8 yaş değil. O yüzden kötü.

Yahu dostum, oyun kötü işte ya! Bu kadar zor mu söylemek? Tamam en objektif de sizsiniz, tamam ya.

Yarış oyunun bilmem ama Sonic mania türünün en sevilen ve kaliteli oyunlarından biri bu yorum aynı kovboy teması sevmiyorum RDR2 çöp demek gibi bir şey.
Bir de Sonic oyunları oldlar tarafından bayağı sevilen oyunlar yeni nesil fazla sıcak değil.

8 yaşında olmadığımdan dolayı ilgimi çekmiyor "Sonic" oyunları. Seveni alsın, bu kötü bir oyun olduğu gerçeğini değiştirmiyor ki. Epic Games kitlesi 8 yaş değil. O yüzden kötü.
Arkadaşım senin sıkıntın ne ? Mario oyunlarına veya piksek grafikli oyunlara çocuk oyunu diyen kitle gibisiniz aynı. Tartışmanın yeri değil. Oyun kültürün rekabetçi oyunlardan ileri gidemiyorsa bu benim sorunum değil hadi sana iyi günler. Bu kafa yapısında olduğun için sana büyü yapıyorum. F5 çek bakayım yorumlarım gözüküyor mu ?

Son düzenleme:
Arkadaşım senin sıkıntın ne ? Mario oyunlarına çocuk oyunu diyen kitle gibisiniz aynı. Tartışmanın yeri değil. Oyun kültürün rekabetçi oyunlardan ileri gidemiyorsa bu benim sorunum değil hadi sana iyi günler.
Rekabetçi oyun oynamıyorum. Yeni Mario oyunları çocuk oyunu değildir fakat Sonic Mania ve eski Mario oyunları çocuk oyunudur. Koşup altın halka toplamak veya üstünde soru işareti olan kare şeylere vurmak falan hoşunuza gidiyorsa bu durumda sorunu bende değil, kendinizde aramanız gerekiyor. Yeni Mario oyunlarının çoğusu çok hoş fakat çoğusu hâlâ çocuklar için. Sonic ise öyle değil. Tamamı çocuklar için.

Rekabetçi oyun oynamıyorum. Yeni Mario oyunları çocuk oyunu değildir fakat Sonic Mania ve eski Mario oyunları çocuk oyunudur. Koşup altın halka toplamak veya üstünde soru işareti olan kare şeylere vurmak falan hoşunuza gidiyorsa bu durumda sorunu bende değil, kendinizde aramanız gerekiyor. Yeni Mario oyunlarının çoğusu çok hoş fakat çoğusu hâlâ çocuklar için. Sonic ise öyle değil. Tamamı çocuklar için.
Tamam biz çocuğuz sen çok olgun biri olarak insanların sevdiği tarz oyunlara çocuk oyunu çöp diyerek bizi bastırmaya çalışıyorsun. Ayrıca hiçbir mesajıma da dönüş yapmadın niye acaba ?

Geri
Yukarı