Epic Games 24 Haziran ücretsiz oyunları

Oyun iyi demiyor? Verilenle yetinemiyorsunuz. Control verdiler, 3 ay dc nitro verdiler yakın zamanda ne yapsınlar piyasadaki tüm paralı oyunları ücretsiz yapıp mı versinler? Ne bekliyorsun ücretsiz oyundan?
Konuyu başka yere çekiyorsunuz. Ben tüm paralı oyunları ücretsiz yapsınlar demedim veya öyle bir şeyi ima etmedim. Güzel bir oyun verilebilirdi.
Tamam biz çocuğuz sen çok olgun biri olarak insanların sevdiği tarz oyunlara çocuk oyunu çöp diyerek bizi bastırmaya çalışıyorsun. Ayrıca hiçbir mesajıma da dönüş yapmadın niye acaba ?
Tamam oynayın hocam, siz bilirsiniz. Bana göre her zaman sıkıcı çocuk oyunları olarak kalacak Sonic oyunları.

Rekabetçi oyun oynamıyorum. Yeni Mario oyunları çocuk oyunu değildir fakat Sonic Mania ve eski Mario oyunları çocuk oyunudur. Koşup altın halka toplamak veya üstünde soru işareti olan kare şeylere vurmak falan hoşunuza gidiyorsa bu durumda sorunu bende değil, kendinizde aramanız gerekiyor. Yeni Mario oyunlarının çoğusu çok hoş fakat çoğusu hâlâ çocuklar için. Sonic ise öyle değil. Tamamı çocuklar için.
Bu tür oyunları basitleştirerek yeremezsin işte. Doom Eternal veya klasik Doom tek yaptığın etrafta gezinip iblislerin kafasını patlatmak ama oyun eğlendiriyor mu ? Eğlendiriyor ve türünün atası mı ? Atası. Böyle köklü oyun serilerini basitleştirerek bir yere varamazsın, sonuç eğlenmek zaten. Ben yeri geldiğinde simülasyon oyunu da oynarım, yeri geldiğinde strateji, yeri geldiğinde piksel grafikli oyunda oynarım. Amaç eğlenmek her oyundan büyük sonuçlar bekleme derim. Tamamı çocuklar içinmiş. Bu yoruma "haha" atarım ancak :)

Tamam oynayın hocam, siz bilirsiniz. Bana göre her zaman sıkıcı çocuk oyunları olarak kalacak Sonic oyunları.
''Sana göre'' kendin de diyorsun sen öyle düşünüyorsun diye oyunun türü çocuk olmuyor. Sadece sen çocuk oyunu olduğunu düşünüyorsun bunda sakınca yok ama bunu Sonic çocuk oyunu diye buraya yazınca burda sıkıntı var işte.

Bu tür oyunları basitleştirerek yeremezsin işte. Doom Eternal veya klasik Doom tek yaptığın etrafta gezinip iblislerin kafasını patlatmak ama oyun eğlendiriyor mu ? Eğlendiriyor ve türünün atası mı ? Atası. Böyle köklü oyun serilerini basitleştirerek bir yere varamazsın, sonuç eğlenmek zaten. Ben yeri geldiğinde simülasyon oyunu da oynarım, yeri geldiğinde strateji, yeri geldiğinde piksel grafikli oyunda oynarım. Amaç eğlenmek her oyundan büyük sonuçlar bekleme derim. Tamamı çocuklar içinmiş. Bu yoruma "haha" atarım ancak :)
Son cümleyi benim de size yazdığımı hayal edin. Cevabım bu kadar.
''Sana göre'' kendin de diyorsun sen öyle düşünüyorsun diye oyunun türü çocuk olmuyor. Sadece sen çocuk oyunu olduğunu düşünüyorsun bunda sakınca yok ama bunu Sonic çocuk oyunu diye buraya yazınca burada sıkıntı var işte.
Fikrimi belirtmek istiyorum, o yüzden buraya yazıyorum. Fikirlerim sizinle aynı olmayınca sıkıntı mı oluyor? 🤣

Fikrimi belirtmek istiyorum, o yüzden buraya yazıyorum. Fikirlerim sizinle aynı olmayınca sıkıntı mı oluyor? 🤣
RDR 2 çocuk oyunu.
CS çocuk oyunu.
Valo çocuk oyunu.

Bunların hepsi çocuk oyunu çünkü ben böyle düşünüyorum o yüzden çocuk oyunu oldular ben burda fikrimi belirtiyorum.
(!) koyayım linç gelmesin.

RDR 2 çocuk oyunu.
CS çocuk oyunu.
Valo çocuk oyunu.

Bunların hepsi çocuk oyunu çünkü ben böyle düşünüyorum o yüzden çocuk oyunu oldular ben burda fikrimi belirtiyorum.
(!) koyayım linç gelmesin.
Haah, tamaaam. Her yanıt kinaye dolu cümlelerle gelmeye başladığına göre bu tartışma burada biter. Kolay gelsin.

Fikir belirtmek ile densizlik arasında ince bir çizgi var. Sen diyorsun ki "Tüm Sonic oyunları çocuk oyunudur" bende diyorum ki bu tür oyunlar kendi türlerinin baş yapıtlarıdır ve kendilerinden sonra çıkan oyunlara öncü olmuşlardır. Bu saçma yorumlarına saygı duymamı bekleme, sen benim fikrime saygı duyuyor musun ki ben senin fikrine saygı duyayım ? Cevap vermemek için seni engellemiştim ama yorumlarını gördüm ve geri açtım ama seninde söyleyecek mantıklı bir argümanın yok haliyle tekrardan engel 😘. Bana bu tür oyunların sadece çocuklara hitap ettiğini gösteren bir reklam çalışması, bir bilimsel çalışma veya çok büyük eleştirmenlerin yazdığı bir makale göster o zaman susarım işte.

Rekabetçi oyun oynamıyorum. Yeni Mario oyunları çocuk oyunu değildir fakat Sonic Mania ve eski Mario oyunları çocuk oyunudur. Koşup altın halka toplamak veya üstünde soru işareti olan kare şeylere vurmak falan hoşunuza gidiyorsa bu durumda sorunu bende değil, kendinizde aramanız gerekiyor. Yeni Mario oyunlarının çoğusu çok hoş fakat çoğusu hâlâ çocuklar için. Sonic ise öyle değil. Tamamı çocuklar için.
Ne kadar dar bir bakış açınız var. Oyunu beğenmemeniz ve kötü demenize saygı duyuyorum ama bunlar çocuk oyunları değiller. Bu oyunları her şeyiyle bitirip yine de halen sıkılmadan oynayan birçok insan var.

Geri
Yukarı