Epic Games 29 Aralıkta Büyük Oyun Verecek İddiası!

Detroit bende Steam keyi olarak var, umarım vermez; zaten Mortal Shell' i verecek diye de üzülüyorum çünkü onun keyi de var.
Valla Steam'de ücretsiz olmadığı sürece bence üzülmenin bir manası yok hocam. Öyle bir şey de olmayacağı için gidin Steam'den alın oyunları bunu takıntı ediyorsanız. Sonuçta oyunu almışsın ve oynamışsın. Sen oynadıktan sonra ücretsiz olsa ne olmasa ne. Alt tarafı 71 lira. Oyunu beğenmediysen ya da aldığın süreçte ücretsiz olursa iade edersin onda bir sorun yok. Zaten oyunlara para ödeyecek durumun yoksa ya da verdiğin parayı bu kadar umursuyorsan oyuna para vermenin de bir mantığı yok bence.

Eğer Rockstar'dan bir oyun gelecekse beklemesi en mantıklı olan oyun GTA Definitive Edition trilogy. RDR2 beklemek mantıksız bir olay adamlar o oyunun hikayesinden para kazanıyor zaten oyunun Online yönü o kadar baskın değil, GTA bedava verildiğinde GTA Online içinde para harcayacak bir sürü müşteri kazanmış oldular. En son çıkan üçleme yerden yere vuruldu zaten oyuncular tarafından, çok fazla alıp oynayan da olmadı sanıyorum ki, bu da dağıtılması için yeterli bir sebep bence.

Arkadaşlar bu günkü oyun açıklanacak tam şu an.

1672156840411.png

Adam haklıymış aga.

Eğer Rockstar'dan bir oyun gelecekse beklemesi en mantıklı olan oyun GTA Definitive Edition trilogy. RDR2 beklemek mantıksız bir olay adamlar o oyunun hikayesinden para kazanıyor zaten oyunun Online yönü o kadar baskın değil, GTA bedava verildiğinde GTA Online içinde para harcayacak bir sürü müşteri kazanmış oldular. En son çıkan üçleme yerden yere vuruldu zaten oyuncular tarafından, çok fazla alıp oynayan da olmadı sanıyorum ki, bu da dağıtılması için yeterli bir sebep bence.
Evet hocam Rockstar tarafından en mantıklısı bu ama bu oyun çoğumuzun işine yaramayacağı için umarım başka bir şey verilir.

Geri
Yukarı