Epic Games 3 Haziran Gizemli Oyunu Tahmini

Evet dün herkesin bir aralar herkesin çok sevdiği Among Us oyununu hediye etti.
Bir çok kişi bu duruma çok sinirlendi fakat Torrent kullanmayıp durumu fazla iyi olmayanlar için Epic Games'in yaptıkları gerçekten takdire şayan.
Bugün ki oyun için tahminlerim şöyle;
Tarihi ileri alıp hangi oyunu vereceğine bakabiliyorduk birkaç kişi Ark: Survival Evolved oyununu hediye edeceğini düşünüyor ve bende aslında bunların taraftarıyım.
Ark: Survival Evolved yakın zamanda Epic Games altındaki bir firma ile sponsorluk anlaşması yapmıştı.
Ayrıca oyunu tanıtma görevi o firmaya verilmişti.
Yani %50 ihtimalle bu oyunu vereceğini düşünüyorum.
Bir diğer tahminim ise Civilization V'i.
Uzun zamandır konuşuluyor aslında yani GTA V zamanında bile bu oyunu vereceklerini söylüyorlardı o gün bugün olabilir.

Sizin düşünceleriniz nelerdir sizce hangi oyunu verecek?

Tavsiyem beklentiniz yüksek olmasın.

Fortnite verebilir (!)

Hocam etimle tırnağılma biriktirip aldım onu bir de örenciyim bilgisayardan sonra harşlık da alamıyorum ki :D
Bulunur be 15 lira abartmaya gerek yok bence:) 2018'de bende Rx570 varken GTX 1070 kullanan arkadaşım benim Steam hesabımdan oyun oynuyordu. Sizi tanımıyorum yorum yapamam ama çevremde oyuna para verince eli ayağı titreyen adamlar var.

Bulunur be 15 lira abartmaya gerek yok bence:) 2018'de bende RX570 varken GTX 1070 kullanan arkadaşım benim Steam hesabımdan oyun oynuyordu. Sizi tanımıyorum yorum yapamam ama çevremde oyuna para verince eli ayağı titreyen adamlar var.

Aslında hocam yan komşumda mesela GTA 5 ve Ark'lı hesap vardı istemeye utandım GTA 5'i aldım ama Ark a para yetmedi zaten ondan ziyade biraz da ayile baskısı var oyunlara çok para harcatmıyorlar ben de olan oyuna para harcamam ama normal olarak alacaksam veririm şimdi benim Steam da guard aktif olacak olursa 13 lira olacak ama sorun şu 2 lira için 10 lira yatırıcam :D

Hemen Saat'i ileriye alıp bakıyorum.

1622215412318.png

Oyun güzele benziyor 😂

Son gün bakmak gerekiyor herhalde.

Yeni konular

Geri
Yukarı